Yana kayar otomatik kapı hk

Arkadaşlar mrb yana açılır bahce kapısı yapmak istiyorum fakat takıldığım bazı yerler var bu konu hk yardım almak istiyorum forumda var detaylı olarak yok proje felan bulamadım siz saygı değer ustalardan yardım almak istiyorum kolay gelsin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik projesimi istiyorsun?Kumandalı mi olucak sensör lumu?

Monofeze motor olacağı icin saat yönünde döner fakat terse nasıl cevireceğim takıldığım konu bu aydınlatırsanız sevinirim ustat

Sürücü olucak ileri geri yapabiliceksin.Kumandada iki tuşlu olanlar varya onlardan kullanırsın.Motor monafaze ise yardımcı sargı ve ana sargıdan yönü değişir.Sürücüye gerek yok

İşte sürücü olmadan direk. Motor sargısıyla nasıl yapabilirim malum sürücüler biraz tuzlu geldi bi örnek şema yapabilirsen sevinirim ustat

Lütfen çizimi burayada yüklerseniz hem bu sorunla karşılaşanlar bilgilenir hemde konunun akibeti belli olur

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri