Yağışta sigorta attıran çevre aydınlatma direkleri

cctv16

Üye
Merhaba, sorunlu çevre aydınlatma sistemimiz var, yağış yokken gayet iyi yanan sistem yağış aldı mı sigortalarını attırıyor, ekler buatlar vs. kontrol edilince ıslak biyer tespit edemiyoruz, çözüm için ne önerirsiniz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
toprak alti su alan bir yer vardir benimde başima geldi sulama döseyen arkadaslar kabloya vurmuş kazarken

Merhaba

Sisteminizi bilmeden cevap zor .
Yeraltı kablo sokak lambaları için en iyi sistem , girdi çıktı kablo sistemi yapmak ( lamba direği içinde montaj + bu lambaya ait siğortası ) . yeraltı kablosunda ek ( buat ) yoktur , kolay arıza bulmak ve yer altında kablo sorunu varsa , geçici havadan kablo çekmek vs gibi .

Su alan yerlerin tesbiti için : Kuru bir havada !!! ( çevre aydınlatmasında sorun yok iken )

Ana siğorta ( Çevre aydınlatma ) Yerinden başlayarak dışta mekandan kalan tüm bağlantı ( ek , buat , lamba vs gibi ) yerlerini sanki yağış yağmış gibi tek tek sulama bir zaman verme siğorta atması kontrolunu ve devam ikinci yer için tekrar aynı işlem , sona ulaşım !!!

Kolay Gelsin .

Son düzenleme:
Merhaba

Sisteminizi bilmeden cevap zor .
Yeraltı kablo sokak lambaları için en iyi sistem , girdi çıktı kablo sistemi yapmak ( lamba direği içinde montaj + bu lambaya ait siğortası ) . yeraltı kablosunda ek ( buat ) yoktur , kolay arıza bulmak ve yer altında kablo sorunu varsa , geçici havadan kablo çekmek vs gibi .

Su alan yerlerin tesbiti için : Kuru bir havada !!! ( çevre aydınlatmasında sorun yok iken )

Ana siğorta ( Çevre aydınlatma ) Yerinden başlayarak dışta mekandan kalan tüm bağlantı ( ek , buat , lamba vs gibi ) yerlerini sanki yağış yağmış gibi tek tek sulama bir zaman verme siğorta atması kontrolunu ve devam ikinci yer için tekrar aynı işlem , sona ulaşım !!!

Kolay Gelsin .

Google translate ile Yazılmış gibi

Google translate ile Yazılmış gibi

Merhaba

Tarafımdan orj yazım !!! cümle düşüklükleri var , anlıyorum . ( TEŞEKKÜRLER ) uyarı için .

Önemli olan sorunun çözümü .
Anlatacak çok durum var ama yazmakla bitmez .

Gömleğinizin ilk düğmesini yanlış iliklerseniz ondan sonrası hep yanlış gider.

Konu sahibine yardımcı olabilecek çözüm fikirleriniz ?

Kolay Gelsin .Sağlıcakla Kalın .

Merhaba

Tarafımdan orj yazım !!! cümle düşüklükleri var , anlıyorum . ( TEŞEKKÜRLER ) uyarı için .

Önemli olan sorunun çözümü .
Anlatacak çok durum var ama yazmakla bitmez .

Gömleğinizin ilk düğmesini yanlış iliklerseniz ondan sonrası hep yanlış gider.

Konu sahibine yardımcı olabilecek çözüm fikirleriniz ?

Kolay Gelsin .Sağlıcakla Kalın .

Kusura bakmayın , incitmek Amaçlı yazmadım. Gerçekten Google translate ile Çeviri yapılarak Yazılmış sandım :) . Özür dilerim

Kusura bakmayın , incitmek Amaçlı yazmadım. Gerçekten Google translate ile Çeviri yapılarak Yazılmış sandım :) . Özür dilerim

Merhaba
Özür dilenecek bir durum yok .

Önce sağlık , Hayırlı günler dileyimle .

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler, İzolasyon megeri ile her atlamayı test etsek sonuca ulaşabilir miyiz ki

Normal uygulama zaten budur.
Normal de akım değerleri 10a iken yağışta 50a olup sigortaları attırıyor, toprağa kaçak ihtimali daha büyük gözüküyor, yağışsız zamanda fazları toprakla mı izolasyon megerine tabi tutmaliyim, sonuç alabilir miyim tespit etme adına.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri