Yükselteç devresi yardımmm!!

mtlaktrk

Üye
Herkese merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık 7 aydır bir proje üstünde çalışıyorum.Bir noktada takıldım ve sizin yardımınıza ihtiyacım var.Şimdi elimde yüksek verimli 0.5 volt gerilim veren güneş hücresi var.en yüksek 0.7 volt verebiliyor.Elimde birde 3.7 volt 750 mAH lityum polimer pil var benim amacım bu güneş hücresinde oluşan enerjiyi yüklselterek lityum polimer pili şarj etmek.Yükseltmek içinde bir devre buldum fakat benim işimi görür mü görmez mi kararsız kaldım.devrenin linki veriyorum http://www.roboweb.net/rw-sf-10255.html devre bu sitede var.Birde sizin fikirlerinizi almak istedim sizce bu devre benim işimi görür mü istediğim yükseltmeyi yapabilir mi ?Sipariş edeyim mi?Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden

bu bir regulator. siz giris gerilimini anlatildigi sekilde dizayn ederseniz isinizi gorecektir ama kisa devre korumasi vs yok. baglandilarda dikkat ederseniz sorun cikmaz.
anladigim kadari ile uzerinde lityumlar icin sarj komtrolu de var.
obur turlu bu paraya degmezdi. kullanisli bir makine isinizi gorur.

yolgezer bey yorumunuz için teşekkür ederim devreyi satın alıcam test etmemiz gerekiyor ama bi tedirginlik var içimde ya işimi görmesse die düşünüyorum başka arkadaşlarında yorumunu alabilirsem çok iyi olur teşekkürler

tabi ki cekinceli durmslisiniz fiyati az buz degil. kullanmis bir arkadasa denk gelirseniz daha iyi olur aslinda.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri