Xp format atarke pc bekleme kendini bekleme konumuna aliyor

Traxi

Üye
Merhaba arkadaslar daha önceki kullanıcı adım stealth fakat sistemdeki bir sorun nedeni ile bu kullanıcı adi ile aktif olucam neyse konuyu dağıtmadan konuya girelim ..

Xp-Sp2 cd sini takıyorum ve işlem yarısına geldiği zaman arkdaslar pc kendini bekleme konumuna aliyor yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

kendini beklemeye alıyor ne demek? biraz açar mısın? yani kuruluma devam mı etmiyor?

valla bende yardımcı olacaktımda kendini bekleme komutuna alıyoru anlayamadım.nasıl yani bekleme komutu.yoksa donuyormu.

xp diğer mavi ekranı varya oraya kadar gelip kendini reset atıyor daha sonra yeniden başlatınca xp kur başlatılıyor diyip aynı yere gelince tekrar reset atıyor arkadaslar böle devam ediyor

Bende buna benzer bİ sorunkla karŞilaŞtim ama benİmkİ bİ yere gelİyordu ve orada bİr dosyanin eksİk olduĞunu sÖylÜyordu.sen fat32 İlemİ yoksa ntfs İle mİ kuruyorsun mesela fat32 İle kuruyorsan ntfs ntfs İle kuruyorsan fat32 ye Çevİr bakalim ayni sorunu verİyormu sorun devam ederse sende bİ hart dİsk ve cd romun kablolarini deĞİŞtİr bakalim gene ayni sorunu verecek mİ?

Tşk ederim arkadaslar ilginiz için sorun işlemcideymiş tekrar tşkler

selam traxi
aynı sorun bende de oluyo nası cozdun anlatırmısın islemcide ne gibi bi sorun vardı

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri