x5 model dijital elektrik sayacı bağlantı şemasına ihtiyarcım var

arkadaşlar merhaba sürekli yenilenen teknolojiye yetişmekte bazen zorlanıyorum.eskiden iki sayaç kullanıp reaktif güç konturolünü sağlyıyoduk şimdi ise kombi sayaçlar çıktı işimiz bir nebze kolaylaştı aslında.fakat bir de X5 diye bir model çıkardılar yeni değil ama ben henüz kullanmış değilim bu sayacı.siz değerli meslektaşlarımın bilgilerinden istifade etmek isterim bana bu konuda da yardım ederseniz sizlere minnettar kalırım.şimdiden hepinize yardımlarınızdan ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

arkadaşlar link ölmüş ilgilenirseniz sevinirim

arkadaşlar merhaba sürekli yenilenen teknolojiye yetişmekte bazen zorlanıyorum.eskiden iki sayaç kullanıp reaktif güç konturolünü sağlyıyoduk şimdi ise kombi sayaçlar çıktı işimiz bir nebze kolaylaştı aslında.fakat bir de X5 diye bir model çıkardılar yeni değil ama ben henüz kullanmış değilim bu sayacı.siz değerli meslektaşlarımın bilgilerinden istifade etmek isterim bana bu konuda da yardım ederseniz sizlere minnettar kalırım.şimdiden hepinize yardımlarınızdan ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sayaç Kutularında Devre Şemaları Zaten Var. Ayrıca Tüm Sayaç Firmalarının Web Sitesinde Bağlantı Şemaları Verilmektedir...

çıkışdan gerilim verilirse sayaç arıza yaparmı acaba, yani tesr bağlanırsa?

akım trafolarının l uclarını topraga baglamıslar sekılde ama ben hıc baglandıgını gormedım arkadaslar

gereksiz konu açmayın lütfen forumda defalarca verilmiş zaten

akım trafolarının cansız uçlarını ve sayaçta 3-6-9 nolu klemenslerin çıkışlarını tooprağa bağlayabilirsiniz
diğer bir bağlantıda 1 nolu akım trafosunun cansız ucunu 3 nolu klemense 2 nolu akımtrafosunun cansız ucunu 6 nolu klemense 3 nolu akım trafosunun cansız ucunu 9 nolu kelemense bağlayp bağlantı yapabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri