WMD 55100 beko camasir makinesi arizasi

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selam ustalar.55100 modelli beko camasir makinesinde sikma zamani displeydeki yazilar ve diger isiqlar oynuyor.bu neden ola bilir.anakartda yanan bir wey yok.Mator normal.

Kart soketlerini kontrol edin. Soketler normalse sorun karttadır diye tahmin ediyorum.

merhabalar,
smp devresindeki kondansatörlerin bir yada bir kaçı arızalı.bana kartın resmini yollayabilirsen tam olarak hangisi olabileceği konusunda yardımcı olurum.ancak ürünün üretim dönemi ve seri numarasıda lazım ki yapılan iyileştirmeyle alakalı bilgi verebileyim.

kolay gelsin

Resmini yarin gonderirim.Amma model boyle WMD 55100 seri numarasi qopmus.kartda kondensatorlardan sisen veya yanan boyle bir wey goremedim.

merhaba,
bahsettiğim parçalarda deformasyon olmaması normaldir.değer değiştiriyorlar.fiziksel olarak hata aramayacağız üzerindeki değerler asıl lazım olan bilgi.resimleri olduğunca yakından çekebilirsen detayları rahat görebilirim.sorunun kaynağı kullanılan kompanentlerin bazı fonksiyonları yerine getirirken yetersiz kalmaları yani fiziksel bozulma değil yanlış değerler yada toleransların yetersiz olması.

selamlar

Olur ustam.Yakindan cekerim.Bana @mail adresini ilete bilirmisin yarin resmleini cekib gonderirim.
Birde Seri numarasini tapmasam nasil olacaqdir.Cunki makina eskidir.seri numaralari silinmis

Caliwib tez gondere bilirsen sevinirim.Cunki musteri yumurtluyor :D

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri