winfiol ve ericsson md110 programlama

Ahmet Bey,

Telefon Santralleri arasında Ericsson, Alcatel gibi marakaların sistemlerini Karel ve Multitek gibi ofis santrallerinden ayırmamız gerekir.

Kullanım avantajları ile sunduğu hizmetler açısından bireysel ihtiyaçların çok daha fazlasını bulabileceğiniz Ericsson serisi uygulamaları, çok profesyonel bir çalışma ile öğrenilebilir.

Ben bana ulaşacak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım ancak, bilgilerin burada paylaşılmasını doğru bulmuyorum. Özellikle yetkisiz kişilerin santral proğramında yapacağı bilinçsiz değişiklikler, yardımcı olacağımızı düşündüğümüz arkadaşlara maddi anlamda daha çok zarar verebilir.

Anlayışınız için herkese teşekkürler.
M

Merhaba ,

Size yardımcı olmak isterim.

Öncelikle hangi model teleronları sisteme tanıtmak istiyorsanız bizlere o bilgiyi de vermeniz gerekir. Mesela EX yani analog , yada KS yani digital hatlar üzerinde tanımlamalar farklıdır.

EXTEI: DIR=XXXX,EQU=X-X-XX-XX,CAT=34,TYPE=EL8;
X İLE görünen yerlere önce dahili sonra ekipman numaralarını girerek sisteme
yeni bir telefon tanımlamıs olursunuz.

EXTEE: DIR=XXXX; ile de yapmıs olduğunuz tanımı silersiniz.

Kolay gelsin.
Merhaba ,

Size yardımcı olmak isterim.

Öncelikle hangi model teleronları sisteme tanıtmak istiyorsanız bizlere o bilgiyi de vermeniz gerekir. Mesela EX yani analog , yada KS yani digital hatlar üzerinde tanımlamalar farklıdır.

EXTEI: DIR=XXXX,EQU=X-X-XX-XX,CAT=34,TYPE=EL8;
X İLE görünen yerlere önce dahili sonra ekipman numaralarını girerek sisteme
yeni bir telefon tanımlamıs olursunuz.

EXTEE: DIR=XXXX; ile de yapmıs olduğunuz tanımı silersiniz.

Kolay gelsin.
Slm
Wın fıol md110 ile ilgili döküman ve program kodlar varsa mail olarak gönderirmisiniz [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,170
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri