Windows 7 ye Simatic Kurulumu

wındows 7 ye s7300 ü kurabilmek için 32bitde yüklemek gerekiyor.64bitte çalışmıyor.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
evet şuan için boyle mart da ste7 5.5 çıkıyor...win 7 tam uyumlu

bu kadar uğraşmanıza gerek yok ki...S7 nin setup.exe'sine sağ tıklayıp-özellikler-uyumluluk yapın...burda zaten orda görürsünüz işaretlenmemiş bir kutucuk var...onu işaretleyip,yandaki okdanda Windows XP Professional SP2 yi seçin.uygula ve tamamdan sonra kurmak için setup.exe'yi tıklayın...bütün windowslarda çalışmaktadır..ben bütün uyumsuz programları böle kuruyorum ve çok rahat çalışıyor...oyunlarda dahil....

bu kadar uğraşmanıza gerek yok ki...S7 nin setup.exe'sine sağ tıklayıp-özellikler-uyumluluk yapın...burda zaten orda görürsünüz işaretlenmemiş bir kutucuk var...onu işaretleyip,yandaki okdanda Windows XP Professional SP2 yi seçin.uygula ve tamamdan sonra kurmak için setup.exe'yi tıklayın...bütün windowslarda çalışmaktadır..ben bütün uyumsuz programları böle kuruyorum ve çok rahat çalışıyor...oyunlarda dahil....

Böyle çalışmaz. Simatic Kurulumda OS Versiyonunu kontrol ediyor.

intouch 10 çalışıyor ve mart ayın da step 7 v5.5 çıkıyor.win 7 tam uyumlu..uyarı plcsim haziranda çıkacak.graph scl de dahil haziranda çıkıyor..

Bu bilgiyi nereden aldınız. Siemens'de böyle bir bilgilendirme neden yok?

Satın fluke siemens almanyada support sitesinde bu bilgi var ama bilgi forum niteliğinde arkasa göre siemens calısanından almış bilgiyi.mart sonuna kadar bekleyelim..bilginin doğru olup olmadıgı hakkında.

Bana o forumun adresini verir misiniz? Ben direkt Siemens'le görüştüm. Bu tarz bir çalışma içerisinde olmadıklarını söylediler?

resmi olmadığı konusunda hem fikirim ama kişi tarih veriyor ben onun yalancısıyım bekleyelim biraz ne yapacak.siemens

windows 7 64bit ultimate kullanıyom yüklersem çalışırmı

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri