wincc yardim

bektasari

Üye
merhaba.bu islerde yeniyim ama programlama konsunda biraz deneyimim var.benim merak ettigim wincc ile proje yaptim hmi olarak runtime i sectim datalari plcden alip yazabiliyorum.ben bu yaptigim Scada oluyor herhalde.bu projeyi baska bilgisayarda nasil calistirmam lazim illa o bilgisayarada wincc mi kurmaliyim.yoksa vb c++ gibi wincc icinde derleyip exe dosyasina cevirme gibi bir ozellik varmi?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
oluşturduğunuz projeyi wincc kurulu bir başka bilgisayara taşıyıp çalıştırabilirsiniz.

Diğer bilgisayara da WinCC kurman gerekli

tesekkur ederim.buldum bende biraz kurcalayip arastirdiktan sonra.transfer file sectikten sonra olusan dosyalari winncc kurulu pcde aciyoruz.peki benim wincc 7.0 da yaptigim dosya 7.0 ve uzeri versiyon wincc kurulu pclerin hepsinde hatasiz calisirmi yoksa pcdeki wincc ile yapilan projede kullanilan wincc ayni versiyonmu olmali?

Genelde üst versiyonlar alt versiyonları hatasız çalıştırır.Alt versiyon üst versiyonu çalıştırırken sorun çıkabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri