whatsapp gurubu oluşturalım mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selamun aleyküm değerli abilerim gelin kontrolkalemi ailesi olarak bir whatsapp gurubu oluşturalım Tanışalım konuşalım gırgır makara yapalım hızlı paylaşım ve sorunlar çözümü yapalım...

Ne dersiniz ?

whats app grubu oluşturmak telefon numaranızı burdaki herkesle paylaşmak anlamına gelir forum ortamında bu kadar tartışma yaşanırken bunun özel hayatınızada bulaşması sebep olur istenmeyen sonuçlar doğuracağı kesin gibi bir şey forum yöneticilerinin buna sıcak bakacağını pek zannetmiyorum..

Sayın @silent59 biz rahmani duygular ile dostane duygular ile tanışmak kaynaşmak muhabbet etmek için bir gurup oluşturalım dedik ayrıca daha hızlı bir paylaşım imkanı da olacaktır...

Örneğin ben geldim oluşturduğumuz gurupta bir soru sordum atıyorum dht11 hakkında bir soru sordum ve bir sürü cevap geldi...

Kural koyarız soruyu sorup cevabı alan aldığı cevaplar ile forumda konu açıp sorusunu sorar aldığı cevapları foruma yazar ve 3 defa cevap alıp forumda yazmayan olursa guruptan dışlanır...

Yada ne bileyim farklı kurallar konulabilir ;)

Sonuçta amaç şeytani değil amaç rahmani ve bizim gibi düşünen bizimle aynı amaç için forumda olanlar gelir diğerleri gelmez ben sadece basit bir fikir sundum ve şahsen olmasını da isterim.

Son olarak da elbette kural konulur ve gurupta o kural dahilinde işler sonuçta faydalı olacağını düşünüyorum özellikle de soruyu soran kişinin aldığı cevapları ve ulaştığı sonucu forumda konu açarak yazması kuralı ile açılırsa...

Hem forum gelişir hem insanlar gelişir hem de dostluk artar işin içine telefon numaraları girince de her insan otomatikman sanalda olduğu gibi laçka davranamaz daha dişiplinli daha faydalı olur :D

Tabi bende :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri