Web Sitesi Açmak ?

Kıymetli forum arkadaşlarım. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum:) Arkadaşlar benim sorum şudur. Bir web sitesi açmak istiyorum. Mesela kurduğumuz bir yapının tanıtımı için bir web sitesi açmak istiyorum. Ama internette ararken görüyoruz. Sonunda farklı eklentilerle açılan basit blog-web sitelerinden değil. Sonu com.tr ile biten bir web sitesi açmak ve içeriğinide güzel şekilde doldurmak istiyorum. Nasıl yaparım ?

ilk önce web tasarım yapmayı biliyormusun ?
html sql server php asp v.s....
ilk önce alan satın alman lazım host+domain bunun senelik cüreti olur 80- 90 TL ayrıca web tasarım için exstra ücret ödemen gerekir bende bu işi bilmiyordum ama çap pat bişeyler yapıyorum mesela basit bir program var frontpage bunu karıştırarak işe başlıyabilirsin...

com.tr alan adı tescil edebilmeniz için bazı şartlar var. www.nic.tr adresinde istenen gerekli belgeleri temin etmeniz gerekli

benimde web sayfam var .com uzantılı belge felan istendiğini ilk defa duydum ....

.com uzantılı alan adını istediğiniz yerden belgesiz alabilirsiniz. sonu com.tr ile biten için sormuşsunuz, com.tr için belge gerekli

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri