WİNDOWS İŞL.TLF.DA, SKYPE SİLME..

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
İyi akşamlar;

Windows 8.1 işletimli Nokıa Lumıa Tlf. kullanıyorum. Skype ve Whatsap da, sohbet geçmişini nasıl silebilirim..
Yardımlarınıza teşk ederim..

üstadım whatsap da sohbet kısmındayken silmek istediğiniz mesajın üstüne basılı tuttuğunuzda açılan menüde sil seçeneğinden silebilirsiniz

Tesk ederim, whatsapp ı halletim, sıra skype de...

rica ederim skype kullanmadığımdan onu bilemiyorum ama belki aynı mantık orda da iş görür

Konuştuğunuz kişinin üzerine basılı tutarak açılan pencerede geçmişten kaldır seçeneği gelecek.Geçmişten kaldır dediğinizde bu sohbeti geçmişten kaldırmak isteğinize emin misiniz uyarısı çıkacak tamam dediğinizde konuşma metni ekrandan silinmiş olacak.

Bütün konuşma geçmişini temizlemek içinse ayarlar/uygulamalar/skype/verileri temizle yolunu izleyerek konuşma geçmişini temizleyebilirsiniz.

İlginize teşekkur ederım ama, siz androıd sıstemden silmeyi anlatıyorsun uz galıba, ben Wındows işletim sistemi kullanan Nokıa lumıa kullanıyorum..

Pardon ben telefonun lumia olduğunu farketmemişim dalgınlıktan.Lumia'larda skype geçmişi maalesef silinmiyor.Kesin konuşmak istemem ama ne yaptı isem arkadaşın telefonundan bile silemedim.Yazılım eksikliğinden kaynaklanıyor büyük ihtimal.Ama şöyle birşey yapabilirsiniz benim deneme fırsatım olmadı.Masaüstü bilgisayardan veya leptopdan skype adresinizi açarak eğer orada gözüküyor ise konuşma kayıtları direk oradan silerseniz düzelir belki.Denemekte fayda var hocam =)

Pardon ben telefonun lumia olduğunu farketmemişim dalgınlıktan.Lumia'larda skype geçmişi maalesef silinmiyor.Kesin konuşmak istemem ama ne yaptı isem arkadaşın telefonundan bile silemedim.Yazılım eksikliğinden kaynaklanıyor büyük ihtimal.Ama şöyle birşey yapabilirsiniz benim deneme fırsatım olmadı.Masaüstü bilgisayardan veya leptopdan skype adresinizi açarak eğer orada gözüküyor ise konuşma kayıtları direk oradan silerseniz düzelir belki.Denemekte fayda var hocam =)
gayet mantıklı bir öneri. Bende lumia kullanıyorum. Skype kayıtlarını pcden silin telde de silinmesi gerekir. Maillerde iş görüyor bu seçenek. Burda da çalışır diye düşünüyorum

İnşallah çalışır =) Haberlerinizi merakla bekliyorum :)

Selamlar bnde bir lumia kullanıcısıyım pc den skype yaptığınız silme işlemi malesef telefonda olmuyor kayıtlar duruyor skype yapımcılarına defalarca yazdık ama halen düzeltilmedi bu sorun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,465
Son üye
osmansaribudak362

Yeni konular

Geri