Video Birleştirme Programı

ŞEF

Onursal Üye
Onursal Üye
Selamunaleyküm arkadaşlar, nasılsınız ?

Arkadaşlar, benim sizden bir istirhamım olacak. Parça parça çektiğim video görüntülerini tek video gibi birleştirmek istiyorum. Bunun için indirebileceğim bir program var mı ?
Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

EDİT : İnternette araştırmadan yazmıştım. Nette araştırınca Format Factory diye bir program indirdim. Bakalım çalıştırabilecekmiyim ?

Son düzenleme:
Aleyküm selam,
Esasen movie maker yazılımı yapabiliyor ancak biraz kalitesi düşebilir ayarlarından bakmanız gerekli.

Son düzenleme:
hocam sizin buldugunuz program format çevirme yani mp4 formatdaki programları mp3 avi vb gibi formatlara ceviriyor size önerim ulead video studio 11 daha önce çalışma yapmışdım kolay bi yüzü var hocam eger yapamasanız benimle iletişime geçersiniz size yardımcı olürüm saygılar

hocam sizin buldugunuz program format çevirme yani mp4 formatdaki programları mp3 avi vb gibi formatlara ceviriyor size önerim ulead video studio 11 daha önce çalışma yapmışdım kolay bi yüzü var hocam eger yapamasanız benimle iletişime geçersiniz size yardımcı olürüm saygılar
Çok doğru söylüyorsunuz. Yüklediğim video formatları değişikliğe uğradı ama birleştirme de yaptı. Bir de sizin önerinizi deneyelim bakalım.

Benim de tavsiyem ulead video studio 11. Kolay bir program, Filmleri kesip biçip istediğiniz geçişleri yapabiliyorsunuz. Bu geçişleri video da olduğu gibi ses için de yapabiliyorsunuz. Mevcut sesi silebilirsiniz, arka fona bir müzik ekleyebilirsiniz. Film üzerine 2. bir görüntü ya da kayan yazılar.. gibi pekçok şey mümkün. Proje bittikten sonra da pek çok formatta kayıt edilebileceği gibi CD ye de dat uzantılı dosya da yapabilmekte.

İnternette 30günlük deneme süresi var sanırım.

Windows movie maker ücretsiz kolay bir yazılm ama görüntü kalitesi işlem sonrası çok kötü ve biraz yüklü projelerde çöküp tüm çalışmanızı mahvedebilir.

Arkadaşlar, benim sizden bir istirhamım olacak. Parça parça çektiğim video görüntülerini tek video gibi birleştirmek istiyorum. Bunun için indirebileceğim bir program var mı ?

EDİT : İnternette araştırmadan yazmıştım. Nette araştırınca Format Factory diye bir program indirdim. Bakalım çalıştırabilecekmiyim ?

Any Video Converter ücretsiz olarak bu işi yapabilmektedir. Türkçe dil desteği mevcuttur. Hemen hemen tüm formatları desteklemektedir. Dönüştürmede dikkat edilecek 2 husus vardır. 1.'si video çözünürlüğünü "auto" olarak seçiniz. 2.'si video bitrate değeri ise ne kadar yüksek olursa kalite olarak o kadar mevcut video yakın olur ama buna bağlı olarak boyut da artar. Kaliteli olsun istiyorsanız, 1000-2000 arası değer yeterli olur. Karşılaştırma olarak, bu değer DVD filmlerde 5000, dvdrip filmlerde 1000 seviyesindedir.

bu ulead programında videoyu kesmeden belirli bir kısma, HIZLANDIRMA yapabiliyor muyuz? mesela konuyu anlattım, ir cihazı sökeceğiz dedim...dedikten sonraki sökme işlemini hızlandırıp sonra tekrar normale çevirebilir miyim?

Movie maker da yok, bende mecbur parça parça kesmek zorunda kalıyorum...

Adobe premiere programı var. Bu konularda istediğiniz her işi görür.

en iyisi movie maker kaydetme seçeneklerinde zaten her türlü format var o yüzden kalite düşmez.

Merhaba

Öncelikle video proğramları ileri düzey özellikli bilğiyarlar gerektirir .
Bu yüzden eğer eski tip bilğisayarınız varsa proğramı verimli kullanamazsınız veya kullanılmaz .

İkinci husus :
Örneğin bende eski tip bilğisaya ve eski tip jvc camera ( hard diskli ) var dosya formatı mod olduğundan video düzenleme proğramı bulmakta zorlandım . video formatı çeviri proğramıda var tabiki .
Zaman ve o kadar proğramı araştırmak gerekiyordu . ( sıkıcı oluyor )
jvc kendi proğramı var tabiki . geniş kapsamlı değil .

Tesadüf ( Rastlantı ) sorunu , Wondershare Video Editör buldum mod ( jvc ) dosyasınıda destekliyordu
Türkçesi de var kailte derseniz sıralamalarda yok tabiki işimi görüyor .

Video düzenleme proğramlarını google taraması yaparak geniş kapsamlı açıklayıcı bilğiler edinebilirsiniz

https://www.biliste.com/en-iyi-10-video-duzenleme-programi

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=en+iyi+video+düzenleme+programı

Şefim ben de bazen yaparım , konu hakkında tam bilğiler almak için tam bilğiler vermek gerekir .

Kolay Gelsin .

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri