Vidalı mil için metal spiral körük

Suat_Korkmaz

Profesyonel Üye
Torna için fotoğraftaki gibi körük almak istiyorum. Bunu ne diye aramalıyım? Nerelerde bulunur?

95-10680[1].jpg

Lavabo gider borusu şeklinde plastik spiral var vidalı mile geçirip kullana bilirsin ismini yarın ögrenip yazarım

Emin değilim ama spiral çelik körük olabilir resim biraz küçük kalmış. Müracaat çin :)

Evet çelik spiral körük. Ama tam olarak nerelerde satıldığını bulamadım.

Düşünüyorum da bu yay çelik olduğu için eksende bir miktar zorlama yaratacaktır ama bu miktar çeliğin kalınlığına bağlı olarak değişir sanırım. Belki de ROUTER-CNC'nin önerisi daha iyi olabilir. Kolay açılıp kapanan plastik körük yani. Arasından talaş da girmez böylece.

Forumda @gpeker2003 uretiyordu diger koruklerden , onunla iletisime gececegim. Buradan temin etmek daha pratik olabilir. Ama tabii once yerlesim sorununu cozmem gerek.

bu tur urunlerı yaycılar yapar ıstedıgın esneklıkte sanırım plastıkten daha saglam olur herhalde kendı ıcıne toplana plastık bardaklar vardı onlardan kopya cekmısler :D tornanı aldın herhalde usta hayırlı olsun bu arada bır sorum olacak bu hazır satılan 4 eksen divizor motoru kullanmakmı yoksa torna alıp onun motorunumu degıstırmek daha kolayve ucuz bırde artcam 4 eksenı kontrol edebılıyormu yoksa sen farklı bır programmı kulanıyorsun

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri