VESTEL WMK 800T ÇAMAŞIR MAKİNASI ARIZASI

Acil yardımcı olabilecek ustalar VESTEL WMK 800 T Çamaşır mak. rulman arzası vardı giderildi.Ama mak.toplandıktan sonra bazı programlarda calışmıyor bazılarında ise kısa bi süre calıştıktan sonra hata veriyor ve yeniden başlatıyor.Bu sıkıntının nedeni nedir ve nasıl giderebiliriz ??? Vermiş olduğunuz bilgiler için şimdiden teşşekkürler...

Son düzenleme:
Aynı makinede aynı arıza başıma geldi. servis çağırdım kart yanmış dediler 350TL istediler kalsın dedim. kendim kontrol ettim. bağlantılar sağlamdı, motor da sağlam, rezistans da, rulmanlar da iyi durumda. kart arızalı dedim yenisini aldım taktım yine olmadı. 1 hafta geçti arızasını bulmadan, en sonunda başka markadan enisini aldım. Vestel beyaz eşyalar 7 sene ömrü var sonra tamir tutmuyor diye çok yerden duymuştum. bende ki yeni kartı yarı fiyatına verebilirim ihtiyacınız olursa.
kolay gelsin.
Hangi model marka
Abi bu jart

Aynı makinede aynı arıza başıma geldi. servis çağırdım kart yanmış dediler 350TL istediler kalsın dedim. kendim kontrol ettim. bağlantılar sağlamdı, motor da sağlam, rezistans da, rulmanlar da iyi durumda. kart arızalı dedim yenisini aldım taktım yine olmadı. 1 hafta geçti arızasını bulmadan, en sonunda başka markadan enisini aldım. Vestel beyaz eşyalar 7 sene ömrü var sonra tamir tutmuyor diye çok yerden duymuştum. bende ki yeni kartı yarı fiyatına verebilirim ihtiyacınız olursa.
kolay gelsin.

abi selamlar bu kart varmis sende
hangi makinanindi
ve modeli nedir selamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular