vestel wmf 6090c mazeme yardım

davut 28

Üye
selam arkadaşar vestel wmf6090c kapı anahtrı arızalı biraz farkı bir mazeme bursada mazemecilerde yon boy olarak uzun biraz bu kapı anahtarını bula bileceyim mazemeci varmı acaba yardım

ustam nasıl olcak biraz açıklık getire bilirmisin yada bana özel mesaj atın cepno verin arim sizi ararım

Son düzenleme:
yardımlar için saolun arkadaşlar sorunu hallettim

Merhabalar, Aynı sorun benim makinede de var vestel wmf6090c. Vestel yetkili servisine gittim elleride olmadığını söylediler. Peki dedim genel merkezden isteyin dedim.Söyledikleri; 10 yıl parça garantisi var , 10 yıldan sonra parça temin etmek zorunda değiliz. dediler. Dolayısıyla vestel çamasır makinesi şuan çalışmıyor. Forumda okuduğum kadarıyla Arçelik makinenin 2600 modelinin kapı kilidi buna uyuyormuş fakat bağlantı kabloları nasıl olacak, diğerine uyar mı? Nasıl bağlantı yapmam gerekiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

bu aynı makinenin kapı kildi arızası bendede oluştu.ustamın biri sağolsun arçelik 2600 kilit olr demiş.ama bağlantısındada yardımcı olusa çok memnun kalırım.şimdiden teşekkürler.

Kapı kilidi bu resimdeki mi acaba.
Benim makinamın kilidi de bozuldu. daha önce tmir etmiştim bunu ama şimdi iyice yanmış.

Ekli dosyalar

• Vestel Çamaşır makinesi kapı kilidi.PNG
    Vestel Çamaşır makinesi kapı kilidi.PNG
    85.8 KB · Görüntüleme: 21

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular