Vestel White Rt 455 hg Soğutmuyor

valla adam geldi arkada kapak vardı soktu direk onu yukarıda belirttiğim 2 tane boruyu kesti dedi bunun gazı bitmiş olmaz dedi ne mantıkla kesti bilmiyorum birinden epey bi gaz çıktı diğerinden yağ öylece arkasını kapatıp gitti huylandım zaten adama ona göstermem daha tahminen ne kadar tutar acaba değer mi yaptırmaya bilmiyorum

abi sen de usta sen ne halt ediyorsun? kafana göre hortum kesiyorsun diyemedin mi?
ben konu uzmanı değilim ama belki beklesek düzelecek:)
serkan usta bu konuyu dha iyi bilir aslında ama
ama kaçırdığı nokta, beyaz eşya olunca çok pahalıya mal olduğu. çok yüksek ücret isteyebiiyorlar söyliyim. inş düzelir ama.

dedim demesine adam dedi ben dolabı gördüğümde anladım size de göstermek için kestim dedi anlamadığım iş olduğu için de içime sinmese de tamam dedim adam bu dolap yapılmaz dedi . Dediğim 2 boru kesik bekliyor müsait bi ara servis e götüreceğim bakalım ne olur

dedim demesine adam dedi ben dolabı gördüğümde anladım size de göstermek için kestim dedi anlamadığım iş olduğu için de içime sinmese de tamam dedim adam bu dolap yapılmaz dedi . Dediğim 2 boru kesik bekliyor müsait bi ara servis e götüreceğim bakalım ne olur
Buzdolabındaki bu tür sorunlar çok sıkıntılı. Dünya kadar para harcarsın bir de bakarsın 3-5 gün sonra aynı sorun devam eder. İşin ehline denk gelmezsen para boşa gider. Bence yeni bir dolabın fiyatını araştırsan iyi edersin. Benzer sorunu dayımlarda yaşadık. Para da boşa gitti başka dolap aldılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri