Vestel çamaşır makinası Arızası

rezistansı delinmiştir

benimde vestel hidra 800 t çm.. var duruluma ve bitti ışığı yanıp sonuyor bi sure sonra durulamada yıkama geciyor icinde su olmadığı halde iptal tuduna basılı tutyorum iptal etmiyor acill yardım..

arkadaşlar vestel camasır mak. h2 arıza verıyor nedrrr yardım acıl

kart üzerinde soket giriş yerlerine bakarsanız arızalı olan yeri bulabilişrsinşz ısıtıcı ventil kapı kiliti vs onu takip yaparak bulmanız mümkün bir diğer hususta kazan veya hortumlar uzerinde delik su kacıran bıyer varmı ona bakın eger varsa buda patlama sebebi olabilir sureklı kart deıstırmek cözüm deill

******* beni ararsan yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
benimde bi arızam var arkadaşlar vega 807te modeli bütün ledler yanıyor kartta birkaç patlak parça vardı değiştirdim ama hala aynı elektronikçi arkadaşim karta sağlam dio arıza nedir sizce

Soru vestel fuzzy6100 her şey normal olmakla beraber
normal dediğim tüm foksyonlar problemsiz.
su alıyor boşaltıyor kapı kilidinde problem yok sıkma normal hata kodu yok
fakat sağ sol yıkama hareketlerinde makine zorlanıyor ve dönmiyor .
bir hamle yapıp yarım tur atıyor ve çamaşır ağırlığından duruyor ve motorun güçü yetmiyor gibi bir izlenim birakıyor . motor değişti kart değişti problem devam ediyor.
öneri ?

Soru vestel fuzzy6100 her şey normal olmakla beraber
normal dediğim tüm foksyonlar problemsiz.
su alıyor boşaltıyor kapı kilidinde problem yok sıkma normal hata kodu yok
fakat sağ sol yıkama hareketlerinde makine zorlanıyor ve dönmiyor .
bir hamle yapıp yarım tur atıyor ve çamaşır ağırlığından duruyor ve motorun güçü yetmiyor gibi bir izlenim birakıyor . motor değişti kart değişti problem devam ediyor.
öneri ?
Kazani el ile cevirdiyinde normal donuyormu

Soru vestel fuzzy6100
elle çok rahat dönüyor , sıkma ve sıkma öncesi orta hız normal çalışıyor
her şey normal sadece yıkamada hafıf hamle yapıp inliyor ve döndüremiyor çamaşırı.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri