Öncelikle kolay gelsin vestel vmk 1200 cl makinamda E-2 arızası gösteriyor ne yapmaliyim tesekkurler

Slm vestel wms1200 cl makine suyu aliyor yikamaya gecince motor kesi kesik calisiyor bazen duzgun calisiyor bazen duruyor ama sikmaya gelirse problem yok sikiyor acaba Rolelerden olurmu yada baska neden yapar

Cevab vereck kimse yokmu arkadaslar

Abim bu lederden hangisise yaniyormu
uyarı lambalarının anlamları:
--------------------------
başla lambası yanıyorsa: kapı kilidi arızası
hazır :su yok
başla+hazır :pompa hatası /filtre kirli
bitti : aşırı su miktarı
başla +bitti : ısıtıcı/ntc hatası
hazır+bitti :motor hatası
başla+hazır+bitti :motor hatası
hazır+bitti : <150 264 > v arası uygun olmayan enerji

TEST
Makinayı çalıştır
Program dügmesini 3 getir
Suda beklet tuşuna basılı iken program dügmesini 3ten 2 ye çevir.
Düğmeyi bırak.

Tekrar basılı tut bu defa 2 den 1 e çevir, düğmeyi bıraktıgında teste girer

hayırlı akşamlar

vestel wmf 6090c makinemiz sadece sıkma yapmak istediğimizde 6dk dan başlayıp beşe düşüyor sonra dörde sonra tekrar beşe çıkıyor ve bitirmiyor. bunu nasıl düzeltebiliriz? sorun nedir? eğer sıkma yaparsa da makine yürümeye başlıyor.

hayırlı akşamlar

vestel wmf 6090c makinemiz sadece sıkma yapmak istediğimizde 6dk dan başlayıp beşe düşüyor sonra dörde sonra tekrar beşe çıkıyor ve bitirmiyor. bunu nasıl düzeltebiliriz? sorun nedir? eğer sıkma yaparsa da makine yürümeye başlıyor.
Makinani bos sikmada yokla bak ondada yapiyormu?

Elektronik kartın tam ortasındaki mavi renkli 3roleden biri hasarlı değiştirin

REGAL BORA 1005 C MARKA ÇAMAŞIR MAKİNAMDA RESİMDE GÖRÜNEN BAŞLAT/BEKLET + BAŞLA + BİTTİ IŞIKLARI YANIP SÖNÜYOR. SORUN NEDİR ACABA NE YAPMAM GEREKİYOR. ACİL YARDIM LÜTFEN...
IMG_20150607_214736.jpg

PROGRAMA ALIYORUM BAŞLAT DİYORUM SUYU ALIYOR ARKASINDAN HEMEN BOŞALTIYOR SONRA BU DEDİĞİM IŞIKLAR AYNI ANDA YANIP SÖNÜYOR..

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri