Vacon Sürücü

42kafkas

Üye
vagon 10 serisi 380V sürücü ile karşılaştım asenkron motora üçgen bağlı işin garip tarafı motor etiketi yıldız 220 mi üçgen 380v yazıyor nasıl olur

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
vagon 10 serisi 380V sürücü ile karşılaştım asenkron motora üçgen bağlı işin garip tarafı motor etiketi yıldız 220 mi üçgen 380v yazıyor nasıl olur

Vacon sürücü olmasın. Motor etiketinde nasıl bağlantı gözüküyor ise o şekilde bağlamışlar. Bağlantı şeklinin üçgen olması doğrudur. İşin garip tarafı nedir anlamadım. Ayrıca forumda manuel dosyalarıda bulunmaktadır.

pardon hocam ben yanlış yazmışım 220 de üçgen
380 yıldız

Motorun plakasının fotoğrafı varmı yada hangi marka onun üzerinden yorum yapabiliriz.

bir invertöre motor baglamak için tek kural vardır invertörün cıkış voltajına bakarsın ondan sonra motorun etiket değerini kotrol edersin hangi bağlantı uygunsa ona göre bağlarsın kolay gelsin...

20150714_091834.jpg

42kafkas arkadaş genellikle 7,5kw altındaki motorlar 380V'ta yıldız bağlantılıdır. Bağlantıda sorun yoktur.

motor etiketine göre sizin dediğiniz doğru ama ben mot. baglantısına baktıgımda üçgen baglantı idi

yani 380V girişli olup motor bağlantısı üçgen bağlanmış.

4 KW daun yukarı motorlar, 380 voltda üçgen baglı cıkar. 7.5 kw motorun üçgen bvaglı olması normaldır.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri