Uzun bir uğraştan sonra İlk cnc Fikrilerinizi alabilirmiyim ?

asenyurt sizin makinanızın resmi veya çalışmalarınız hakkında biraz paylaşım yaparmısınız ?
birde şimdi yine şipariş vermek istiyorum
0%C5%9Fleme-freze-kesici-3D-ah%C5%9Fap.jpg_640x640.jpg

V61690 ve V61660 modelleri ne dersiniz bu konuda veya tavsiyeniz ne olur takım kuramamda yardımı dokunacak bu bilgilerin ?
https://tr.aliexpress.com/item/6mm-...64.html?spm=2114.13010208.99999999.263.jmlnz6

Aynından aldım, geldi. Henüz denemedim.

kaç günde eline ulaştı ? bende şu an pc başına oturdum isteyecem sepete atmıştım .) ödemesini yapıcam şimdi ... numaralarını ne istediniz ?

O kadar çok ürün alıyorum ki hangisi ne zaman geliyor bilemiyorum. Kimi 2 hafta kimi 8 gün, kimi 45 gün. Airmail olanlar haliyle daha hızlı geliyor ona dikkat ediyorum.

evet 20 gün olmadan geldi son aldıkalarım, gümrük olayı 30€ olduktan sonra veya parça parca aldığın da limiti tüm ürünler için değil 1 ürün için mi yoksa yıl içindeki tüm ürünler içinmi değerlendirmeye giriyor onu biliyormusun kardeş ?

YIl içinde değil ürün için o kota.. 30 Eudan fazla toplu sipariş vermeyince sorun çıkmaz.

Bu akşam takım sıfırlama script'ini kullanarak takım sıfırlama işlemini de yaptım..:):):)
daha önce joistik takmıştım.. cnc çalışırken ara sıra step adım kaçırıyordu.. bunun için çok uğraştım ama bilemdiğim ve sonradan öğrendiğim Step pulse ve Dir pulseden kaynaklandığını öğrendim..şu ana kadar en iyi ayarı 4 ve 4 olarak yakaladım velocity değeri daha öncelerinde kullandığım nema23 lerin tork motou olarak ayarlanmasından Velocity ayarını 950 üstüne çıkamıyordum.. steplerin kablo bağlantılarından tork değilde hız olarak değişiklik yaptım şu an Velocity ayarlarım dengeyi 1500 de ama daha sonra steplerin tork unun düşük olduğunu düşündüm (1.45 tork 208.3 oz in) şimdi 2.2 tork a sahip step deneyecem...

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri