Uygun numune PCB üretimi. (Profesyönel)

Merhabalar,

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. Site incelemesinde en uygun yer burasını gördüm.
Projelerinizde kullanmak üzere tek yada çift yüzlü, CEM-1, FR-4, Aluminyum pcbleriniz piyasa değerinin altında profesyönel üretim yapılır. Üretim kalitesinden emin olmak isteyenlere numune temini sağlanır. İhtiyacınız olduğunda muhakkak fiyat alınız, elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. 0,25m2 ye kadar tek fiyat.

İletişim için: 0541 692 86 01

Merhabalar,

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. Site incelemesinde en uygun yer burasını gördüm.
Projelerinizde kullanmak üzere tek yada çift yüzlü, CEM-1, FR-4, Aluminyum pcbleriniz piyasa değerinin altında profesyönel üretim yapılır. Üretim kalitesinden emin olmak isteyenlere numune temini sağlanır. İhtiyacınız olduğunda muhakkak fiyat alınız, elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. 0,25m2 ye kadar tek fiyat.

İletişim için: 0541 692 86 01
hocam yeriniz nerde ?

Ben Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. 0,35 m^2 ye kadar 75usd profesyonel üretim olarak temin edebilirim. Fiyatta az da olsa pazarlık yapabiliriz.

PCB çizimi hangi programlarda hazırlanması gerekiyor. PDF veya JPG dosyası olur mu?

Hicbiri malesef olmaz.

Istenen format gerber dosyasidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri