Uygun geliştirme kartı hangisi?

Sizce

• Raspberry pi 2

Oy: 1 50.0%
  • Poyraz

Oy: 0 0.0%
  • Pcduino 3

• Banana pi

• Intel galileo

• Diğer (mesajla belirtin lütfen)

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Cibril

Üye
fiyat/performans oranı iyi olan kart lazım. Bu işlerde yeniyim. Raspberry Pi performansı beni tatmin etmedi. Pcduino bana yeterli geldi ama pcduino için pek fazla kaynak yok. Raspberry pi için çok fazla var ama performans düşük. Pcduino v3 almak istiyorum. Arm işlemcilere uygun her işletim sistemini kurabilir miyim? Ve arduino uno ile yapılan her şey yapılabilir mi? Bu arada poyraz adlı yerli kart var ne zaman piyasaya sürülür sizce onunda donanımı iyi

Raspberry pi 2 nin performansı oldukça iyidir.Ayrıca dediğiniz gibi çok fazla kaynak mevcut.Nasıl bir projede kullanacaksınız ?

Raspberry pi 2 nin performansı oldukça iyidir.Ayrıca dediğiniz gibi çok fazla kaynak mevcut.Nasıl bir projede kullanacaksınız ?
Aslında hem pc hemde elektronik uygulamalarda kullanacağım. Pcduino galiba işimi görür. Pcduino ile arduino ile yapılan her şey yapılabilir mi? Ve paralel port destekleyen bir kart var mı?

Aslında hem pc hemde elektronik uygulamalarda kullanacağım. Pcduino galiba işimi görür. Pcduino ile arduino ile yapılan her şey yapılabilir mi? Ve paralel port destekleyen bir kart var mı?
Pcduino , arduino uno , mega ve birçok modelinden gelişmiş bir kart.arduino ile yapacağınız tüm uygulamaları ve fazlasını Pcduino ile yapabilirsiniz.Paralel port biraz eski moda kaldı şimdiki geliştirme kartlarında bulmanız biraz zor usb kullanıyorlar.ama burada arduino içi paralel port programlama için bir uygulama verilmiş deneyebilirsiniz. https://www.arduino.cc/en/Hacking/ParallelProgrammer?from=Main.ParallelProgrammer

Pcduino , arduino uno , mega ve birçok modelinden gelişmiş bir kart.arduino ile yapacağınız tüm uygulamaları ve fazlasını Pcduino ile yapabilirsiniz.Paralel port biraz eski moda kaldı şimdiki geliştirme kartlarında bulmanız biraz zor usb kullanıyorlar.ama burada arduino içi paralel port programlama için bir uygulama verilmiş deneyebilirsiniz. https://www.arduino.cc/en/Hacking/ParallelProgrammer?from=Main.ParallelProgrammer
Sanırım paralel port ile yaptığım uygulamaları gpioya uyarlayabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri