UYGUN FİYATLİ JENARATÖR ARİYORUM 42 daire 2 asansor bina aydinlatmasi dahil jenarator

rexrex

Üye
UYGUN FİYATLİ JENARATÖR ARİYORUM 42 daire 2 asansor bina aydinlatmasi dahil jenaratorun calismasi kisa sureli olucak genelde elektrik kesintilerinde devreye girecek.
device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
hocam uygun fiyat la çok jeneratör var . ama mesele fiuyatın uygunluğu değil fiyat ve performans arasındaki ilişkide ..
şu an türkiyeye 2 türrlü mal geliyor birisi ...... denen olan .... ne bilim abuk subuk isimli olan bir sürü jeneratör geliyor. ve bunu büyük markalar getiriyor adı başka bunlar sudan ucuz bedavadan az pahalı .size anladığım kadarı ile 160 200 kva arası bir şey . lazım .. özelden irtibatlaşalım fiyat vereyim. ha kaliteli mal ararsan o birazca pahalı .. şöye örnekleyeyeinm bende hem sıfır hem 2. el makineler var ama 2.eller orijinal ürün katagorisinde olduğu için sıfırından pahalı. çok makul fiyatlara istediğin jeneraörü verebilirim. ama samimi söliyim ..k değil tezek:) ha hepside aynı tüm markalarınki de aynı motor ........ denen neyi üdüğü belirsiz saçma sapan bir motor .. isim vermiyorum ama çinden gelenlerin hepsi abuk subuk 1960 teknolojisini türkiyede satıyorlar .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri