UPS aküleri hakkında?

+380

Üye
arkadaşlar benim bi sorum olcak. bende 12 adet 12 volt 7 amper ups içinde aküler var ve bu akülerin ömürleri bitmiş durumda. ben bunları söküp yerine 1 adet 12 volt 100 amper akü koysam olurmu acaba ups aküyü şarj edebilirmi? şimdiden teşekkür ederim

sayın uye forum kurallarını okuyunuz.konu baslığı konu iceriğini acıklar şekilde olmalıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sn +380;12 adet akü büyük ihtimal seri yada karışık bağlıdır,yok parelel ise rahatlıkla yapılabilir,parelel bağlıysa hiç problem olmaz.Karışık bağlı derken ör;2 şerli parelel 6 grubu seri gibi.Kolay gelsin.

genelde seri bağlı sekilde oluyor ama sen yine de emin ol paralel baglıysa sorun cıkmaz ama aynı verimi alamıyacagını düşünüyorum tam olarak ta şarj etmeye bilir cihaz istedigin zamandan kısa surebilir upsin enerjisi

Arkadaşlar bende 380 giriş 220 çıkış 15 kw güç kaynağı var çok az kullanılmış ve aküleri hariç satıyorum ilgilenenler varsa irtibat numaram 0 537 5179834

Yan fotoğraftada kendi imalatımız olan elektrik tasarruf cihazı bulunuyor buda 220 ve 380 imalat yapılmaktadır ilgilenen olur ise bayilik verilebilir irtibat için 0 537 5179834

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri