Twido Soft Döküman ve Programlar ve Sorunlar buraya !!!

ATV 32 control word (12761) 7. bit hata reset. 3. bit çalıştırma.
ATV 32 (12741) - durum adresi.
ATV 312 control word (W8501) 7. bit hata reset. 3. bit çalıştırma.
ATV 312 W8606 - hata kod adresi.
ATV 312 W3201 - durum adresi.

çok teşekkür ederim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaslar salam onceden hepinize tewekkur ederim yardimci olduqununuz ucun menim sorum Vijeo Designer 6.1 turkce kullanma klavuzu lazim foruma bakdim ama bulamadim

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Sayin ceylan017 arkadas cok Tesekur ederim yardimci olduqununuz ucun

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

arkadaslar merhaba, 1 soru + 1 sorunum var.
1- Elimde TWDLCAE40DRF PLC var ve Q0.0 ile Q0.1 i %PLS0 ve %PLS1 olarak kullanacam seklinde atadım. Bunu not used yapamıyorum penceresinden. Flu gorunuyor. Bilen var mı?

2- %Mx ile %MWx hafızalar birbirinden tamamen farklı mı schneider da? Mesela Siemens de M0.0 ı degıstırırsen MW0 bundan etkileniyor.

Bu işlemi on-line olarak yapmaya kalkıyorsan bu durumu yaşarsın.
Off-line olarak denersen iptal edersin. Programı PLC'ye tekrar yüklemen gerekir.

%MX ve %MWX birbirlerinden farklıdır.

Kolay gelsin.

arkadaşlar elimde twido suid var ama kullanamadım bana twidosoft lazım elimde twdlcde40drf plc var çalışırhalde çıkma ama bunu kullanmak istiyorum deltada orta derece yim ama bu cihaza bağlanamadım yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim bağlantı şeklim eternet söktüğüm cihazın firmasından bir programcı arkadaş eternet le bağlana bilirsin dedi bir aypi adreside verdi yardımcı olursanız sevinirim

selam arkadaşlar twidosoft pc yüklü daha önce simulatör yapıyordu pc güncelleme veya yüklediğim başka program danmıdır bilmem ama şimdi similatör yapmıyor bukonuda bil gisi olan veya başından büyle bir olay geçen varmı çüzüm nedir.mevcut programı sildim yeniden de yüledim gene olmadı.şimdiden teşekür ederim

merhaba
twdlma20drt twido var , 24 volt enerji verdiğimde pwr led yanıyor err ledi yanıp sönüyor,
cihaz arızalımı ?
bu bölümde bir arkadaş rj45 bağlantısı vermiş bu model butür kabloyla pc ile haberleşirmi
teşekkürler..

Twido soft help'inde LED diye arattırırsan LED konumlarının ne anlama geldiği anlatılıyor.
ERR yanıp sönmesinin bir nedeni cihazda program olmadığını belirtiyor.
Twido programlama kablosu ile bağlanabilirsin.
TSXCUS485 kodu.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri