TSE-BDS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TSE'nin web sayfasında insanları yönlendirmek için koyduğu broşürü söylediklerine delil olsun diye defalarca paylaşmanın faydası ne? Bir başvuru yapta TSE'nin herhngi bir belgesini al,ondan sonra tartışmaya devam edelim. Bütün belge danışmanları TSE belgesi dediğinde kaçarlar, yanaşmazlar. Çünkü didik didik ediyor TSE. Sen kalkmışsın önemli özellikleri söyleyecek, kötü özellikleri gizleyecek vatandaş zarar görecek diyorsun. Bu işler faraziyelerle olmaz. TSE bu kararı alana kadar 5 yıl geçti, herhalde en az senin kadar aklı olan ve vatandaşı en az senin kadar seven 1000 tane uzman mühendisi vardır. Hem neden risk alsın TSE, bir forum yazarının dediği gibi kopyala yapıştır yapmak varken. Tebrikler TSE'ye tekrar. sizin gibi genç mühendisleri gördükçe TSE mühendislerini ve yöneticilerini tekrar kutluyorum. Sana da konuya ülken açısından bakmanı tavsiye edebilirim sadece..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Hakikaten yaşlı uzman sen kendini otorite yerine koymuşsun. Senin yaptığın şey şu: Ey TSE bu belgeyi derhal yürürlükten kaldır, Ey vatandaş sakın bu belgeyi alan firmaya güvenme! Bu nasıl olabilir. Bu ülkemizde kalacak milyonlarca doların çıkmasını engelleyecek bir proje ve sen buna engel olabileceğini mi sanıyorsun gerçekten. Yazık!

Bu kadar açıklamam ve mesajımın üzerine böyle bir düşünce içine nasıl girebildiniz asıl size yazık !
Ne demek istediğimi zaman sizlere gösterecektir. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.

40 yaşında olup ta 58 yaşında bu konuda uzman birine zaman size gösterecek demek, aynen dediğim gibi kendinizi otorite sanmak demektir. Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun TSE'nin bu tarz bir hata yapacağından, bu nasıl bir inattır. Nedir bu konudaki uzmanlığınız, neden kendinizi bu konuda otorite saydınız. Söyleyin bizde saygı duyalım madem. Defalarca Yazık!!

Kendimi otorite falan saydığım yok yazdıklarımla ilgili sürekli olarak mesnetsizce iftiralarda bulundunuz. Ben ise size kanıtlarla geliyorum, linki verdim tanıtım reklamını okuyun dedim ürünün sadece bir yada birkaç özelliği için belgelendirme yapılabilineceği yazıyor. Bunda anlaşılmayacak birşey yok. Mantıklı düşenebilen herkes bunun getirebileceği dezavantajlarında hemen farkına varacaktır. Bu konuda daha fazla polemiğe girmek istemiyorum zaman herşeyi gösterecektir.

İsterseniz artık tahminler yerine zamana bırakalım ve herkes işini yapsın. TSE'ye güvenen alsın, güvenmeyen nereye güveniyosa ona gitsin yaptırsın. Ben Türk üreticinin yurtdışında belgelendirmede yaşadığı sorunları biliyorum. Eminim üretici olan herkes te biliyordur. İyi geceler

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Kendimi otorite falan saydığım yok yazdıklarımla ilgili sürekli olarak mesnetsizce iftiralarda bulundunuz. Ben ise size kanıtlarla geliyorum, linki verdim tanıtım reklamını okuyun dedim ürünün sadece bir yada birkaç özelliği için belgelendirme yapılabilineceği yazıyor. Bunda anlaşılmayacak birşey yok. Mantıklı düşenebilen herkes bunun getirebileceği dezavantajlarında hemen farkına varacaktır. Bu konuda daha fazla polemiğe girmek istemiyorum zaman herşeyi gösterecektir.
Ne belgesi, bu link sizi teyit eden bir belgemi yani? Ne olur dediğiniz gibi bir şeye TSE-BDS alında bizimle paylaşın olurmu. Belge odur işte, linkten belge olmaz. TSE kendi sayfasında kendini küçülten verimi yayınlayacak. Bu kadar mantıksız bir açıklama olur mu?

Hımmm şimdi de link sahte oldu öylemi ve TSE buna sessiz kalıyor öyle mi? Uyku vaktiniz gelmiş size iyi geceler.

Hımmm şimdi de link sahte oldu öylemi ve TSE buna sessiz kalıyor öyle mi? Uyku vaktiniz gelmiş size iyi geceler.
sahtemi:) Maalesef çarıtmanıza müsade etmicem. Link sahte falan değil, bu tarz bir iddiayı sadece siz yapabilirsiniz. Verdiğiniz Linkten size belge olmaz dedim. Çok açık!

Linkin belge olmayacağını söylemek içeriğinin doğru olmadığını yani yalan yada sahte olduğunu idda etmek değilde nedir Allah aşkına. Konuştukça batıyorsunuz :)

Uykunuz geldiğini düşünerek ve yaşınıza hürmeten artık size cevap vermeyeceğim. İyi geceler dilerim...

Yok o anlama gelmiyor yaşlı uzman. Link bu belgenin her önüne gelene verileceğini söylemiyor sadece. Lütfen artık bu konuda bu tarz bir kırgınlığa giden sohbet yapmayın. Herkes birşeyler yapıyo, herkes fikrini beyan etti. Bırakın artık vatandaş ne istiyosa onu yapsın. Lütfen!

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri