Trafo Güvenliği ve Bakım Talimatı

Trafo Güvenliği ve Bakım Talimatları Konusunda Bilgiler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
slm arkadaslar elımde eltas 1000kw lık 4 tro mevcut bunları calıstırdık ve ısletmeye teslım etmem gerekıyor ama aynı zamanda ısletme bakım talımatlarıyla ılgılı dukumanda teslım etmem gerekıyor ama elımde oyle bır dokuman yok bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım

ıyı calısmalar

Ekteki bilgiden yararlanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• trafo bakım.rar
    238.7 KB · Görüntüleme: 788
  • TRAFOYU ISLETMEYE ALMADAN ÖNCE YAPILACAK ISLEMLER.rar
    85.5 KB · Görüntüleme: 488
  • TRANSFORMATÖR YAĞLARI KULLANMA VE BAKIM TALİMATI.rar
    9.2 KB · Görüntüleme: 432
Son düzenleme:
trafoların aldındığı firmadan talep edebilirsin. ellerinde muhakkak vardır bakım talimatları

emir bey birde yardımcı ol bak arkadaşın birisi çalıştığın fabrikanın bakım cetvelini koymuş bunu sen koysaydın ne olurdu el insaf burada herkes bir birinden birşeyler öğrenecek yardım isteyecek ne bileyim buda insanlığın gereği olsa gerek saygılar

merhabalar.
araştırma ödevim için yardımınızı rica ediyorum.
transformer/transformatör/trafo yağı hakkında araştırma yapmam gerek
yagın bileşimi ( hangi tür yağ ve katkı maddeleri kulanılır), özellikleri, avantajları ve pazarı( üreten ve alan) hakkında bilgi vereblriseniz çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri