towerpro micro servo kablo renkleri sorusu

eemabal

Üye
arkadaşlar elimde 4 adet tower pro micro servo var..kabloları sırasıyla sarı-kırmızı-kahverengi..normalde araştırmalarımda sarınn sinyal ucu, kırmızı V+ ve kahvenin V- olduğunu öğrendim..ancak devreye bağladığımda sinyal ucu bağlanmadığı takdirde motor 180 derece dönüyor ve zorluyor kendini..devreye tepki vermiyor.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba, okudugun sey yanlis degil. belki problem programda..hangi marka serisini kullaniyorsun. ben TowerPro mg995 kullaniyorum. datasheet var mi? varsa ulastira bilirmisin...tesekkur ederim...

modeli sg91r ama datasheet yok nasıl işse bu üreten firmanın bilgiside yok elimde şuan hala ona bakıyorum..ancak devrenin aynısını krdm kitaptakinin..Jal ile pic proğramlama kitabı var elimde..hex i sağlam çalışıyor simülasyonda ama kurunca olmuyor.bu motoru kesin sürmem lazım yarına. nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri