tia portal v13 simülasyon soru

arkadaşlar merhaba.tia portal v13 ile s71500 ü simülasyon etmek istiyorum.cihazı seçiyor basit bir kod yazıyorum.yükleme kısmına gelince online da oluyorum.plcsim programınıda açıyorum.bundan sonra hata veriyor.konfigirasyonu kontrol et. bu şekilde yükleme yapamassın diye uyarı veriyor.compile edip denediğimde de düzelmiyor.ne tür bir sıkıntı olabilir.yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar merhaba.tia portal v13 ile s71500 ü simülasyon etmek istiyorum.cihazı seçiyor basit bir kod yazıyorum.yükleme kısmına gelince online da oluyorum.plcsim programınıda açıyorum.bundan sonra hata veriyor.konfigirasyonu kontrol et. bu şekilde yükleme yapamassın diye uyarı veriyor.compile edip denediğimde de düzelmiyor.ne tür bir sıkıntı olabilir.yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

aynı sorun bende de var .. bir kişiden duydugum kadarı ile 1200 1500 smilasyon olmuyo dedı v13 ile 300 ve 400 oluyormus dıye biliyorum kesın değil .. ama 1200 plc secıp denedım yukarıda menude simulasyon start sonuk yanıyordu .. ancak 300 urunden bi tane plc sectım sımulasyon acıldı start ama yenı oldugum için pek duzgun yapamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,121
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri