gencozan20

Üye
Merhaba Arkadaşlar , Tia Portal V13 Professional kurarken aşağıda ekran görüntüsünü yüklediğim hatayı alıyorum. Çözüm yada önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Sistem Bilgileri
Windows 7 Professional SP1
64 Bit

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    66.6 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba Arkadaşlar , Tia Portal V13 Professional kurarken aşağıda ekran görüntüsünü yüklediğim hatayı alıyorum. Çözüm yada önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Sistem Bilgileri
Windows 7 Professional SP1
64 Bit
Hocam hata raporu oluşturdum diyor onu atarsan daha kolay olur burada ki resim ile pek birşey belli değil daha önce yarım kalan tia portal kurulumun varsa sorun yaratabilir ccleaner gibi temizlik programı ile temizlik yapıp dene istersen

Aynı sorun bende de var. Windows. 10 yüklü cözümü bilen lütfen yardım etsin kafayı yemek üzereyim

Bence arkadaslar siz 14u kurun. Onuda torrentle rutracker rus sitelerinden indirebilirsiniz.
Arti birde sunu deneyin kullandiginiz windows surumunu en az proya yukseltin. Bu tip programlar pro ve ustunde sorunsuz calisabilir

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri