Termosifon topraklaması sorun çıkartıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba ,

Ben arkaplan , tarafımdan konu yazısı silinmiştir .

Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkaplan sen görmüyorsun diye yok diye bir şey yok. Körler göremez.
https://www.kontrolkalemi.com/forum...u-girişinde-kıvılcım-ve-duman-çıkıyor.101470/
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/topraklama-kablosunun-kesiti-ne-olmalı.101630/page-2
Karekterime laf söyleyecek olan sen misin? Okuduğunu anlamada ciddi anlamda sorun var. Yukarıda yazmış olduğum cümlenin ne anlama geldiğini anlamayacak kadar da cahilsin.
Dikkat et her gördüğün yere balıklama dalma fena çakılırsın. Sağdan soldan kopyala yapıştırmayla egitici ve öğretici olamazsın.

Merhaba ,

Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Konu sahibi üçtür konu açıp aynı şeyleri tekrarlıyor. Ustalar gereken cevabı verdi yaparsa yapar yapamazsa işin ehline yaptırır.
Sen ise olayın ne olduğunu anlamadan balıklama dalıp bana sataşıyor utanmadan da karekterime dil uzatıyorsun. Haddini bil. Ayrıca söylemiş olduğum atasözünden yola çıkarak karekterle ilgili internette bulup kesip yapıştırdığın cümlelerle şov yapma.
Bu sanal ortamda söylemiş olduğum atasözünden yola çıkarak karekterim hakkında yorum yapacak kadar da kıt düşünceli bir insansın. O atasözünün ne anlama geldiğini öğren sonra karekterle bağlantısını kurarsın.
Bu arada internette dolaş belki biraz daha şov yapabileceğin materyal bulursun.

Son düzenleme:
Merhaba ,

Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Ben aynı konuyu farklı başlıklarda 3 defa açarsam bana istediklerini söylesinler. Aynı konunun ardı ardına aralıksız 3 defa açılıp sakız gibi çiğnenmesinin bir anlamı yok. Sorun çözülmediyse tek başlık üzerinden devam edilir. Sağlıklı olan budur. Tepkimi dile getirdim. Bu kadar basit.

Merhaba ,

Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Hala saçmalıyorsun. Tıpkı baştaki mesajlarından son mesajına kadar.
Ayrıca altın semer sana çok yakışmış. :D
ARKAPLAN DEĞİL AREŞEK.:D

Merhaba ,

Susuyorsam sana verilecek bir cevabım yok sanma.
Bir gün konuşmaya değer bulursam seni, söyleyeceğim tek şey 'hoşçakal' olacaktır.

rVONA1.png

Kolay Gelsin. Sayğılar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri