Termik Manyetik Şalter

uur87

Üye
selamlar; bir konuda takıldım...
Termik manyetik şalter üzerindeki trip tuşu tam olarak ne işe yaramaktadır...
Bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim...
şimdiden teşekkürler...

şalteri test etmeye yarar tabii ki. şalterin trip mekanizmasının doğru çalışıp çalışmadığını bu tuşa basarak anlayabiliriz. bu tuşa basınca şalter trip edeceği için tekrar kurmak gerekir.

Merhabalar; Sizden bilgi ve tecrübeniz dogrultusunda ürün seçimi ile ilgili yardım isteyecektim.Genellikle Sanayi İşletmelerde Devre kesici ve bilşenleri olarak kullandıgım ve tercih ettigim markalar SCHNEİDER,SIEMENS,MOELLER vb dir.Şu an bir Konutta Sayaç panosunun girişinde bir 160A TMŞ Kulanmmam gerekli.Fakat maliyet açısından Başka bir markaya öneri olarak ihtiyacım var ,Sizce FEDERAL Markası Performans ve Fiyat açısından güvenlimidir.Şimdiden Teşekkürler.

tredaş araza servisi federal kullnıyor.herhangi bi sorunla karşılaşmadık.fiyat konusunda bişi diyemem çünkü o işlere biz karışmıyoruz ambardan alıyoruz.

pahalı diye kullanmadığın malzemeler kadar pahalı. Ayrıca servisi falanda yaygın değil diye biliyorum bu markanın. bildikten şaşmamak lazım derim bence.

bence markadan şaşmamak gerekir, ama bütcede önemli !

Merhabalar; Sizden bilgi ve tecrübeniz dogrultusunda ürün seçimi ile ilgili yardım isteyecektim.Genellikle Sanayi İşletmelerde Devre kesici ve bilşenleri olarak kullandıgım ve tercih ettigim markalar SCHNEİDER,SIEMENS,MOELLER vb dir.Şu an bir Konutta Sayaç panosunun girişinde bir 160A TMŞ Kulanmmam gerekli.Fakat maliyet açısından Başka bir markaya öneri olarak ihtiyacım var ,Sizce FEDERAL Markası Performans ve Fiyat açısından güvenlimidir.Şimdiden Teşekkürler.

performans açısından en az sımens kadar kaliteli bi şalter diyebilirim fiyatıda sımensle karşılaştıracak olursan tam yerinde bi seçim bence kullan sorun çıkarmaz biz hep federal marka tmş tercih ediyoruz.

abicim siemens uzerıne yoktur doğruya doğru
ama parasına birşey diyemem

fedaral kaliteli fiyata dı fena değil,tavsiye olunur.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri