Tempa Pano'dan ekonomik bir seri

tempa_pano_1164290116.png

coolrock.jpg

Cool Rack Serisi 19" Duvar Tipi Kabinler

Tempa Pano’nun genis ürün yelpazesine katılan yeni ürün, Cool Rack adıyla piyasaya çıktı.
Telekomünikasyon ve network uygulamalarında pratik çözümler sunan seri, 6,9, 12,15,18U yükseklik ve 400mm ve 500mm derinlikte dizayn edildi.

Genel özellikler :

* Hızlı ve kolay birleştirilebilen modüler tasarım
* Optimum doğal havalandırma
* Kırılmaya mukavim metal çerçeveli transparan ön kapı
* Sökülebilir perfore yan kapaklar
* Derinliği ayarlanabilir 19’’ profiller
Detaylı Bilgi

tempa panonun fiyatları pahalı rittal alman malı olmasına ragmen fiyatlar aynı denemenizi tavsiye ederim

Son düzenleme:
yerli malı varken alaman veya başka memleket malına ne gerek var yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı değilmi...

ee sizde biraz uygun bir fiyata satın benim burda (ş.... pano ) çalıştım elk montajda idim
zaten burda pano üzerine 2 firma var aralarında % 15 % 30 fark var e bu zamanda ne koparırsan o kar diye düşünüyor müşteriler (kalite yönünden fark yok ikiside kalite )
halil
izin verin trafikte yarışan hoşgörünüz olsun.

Bende Yerli,Kendi üreticilerimiz varken ve TSE ve ISO belgeleri gibi kalite standardını yakalamış imalatçılarımıza sahip çıkmalıyız...

tempa panonun fiyatları pahalı rittal alman malı olmasına ragmen fiyatlar aynı denemenizi tavsiye ederim

Tempa pano gerçekten standartları yakalamış fir firma. Tempa marka çok pano kullandım ama hiç bir ürününde sorun yaşamadım. Ancak Bursa da tempanın bayiliğini yapan firma başka malzemeleri de bizden alın diye sadece tempa panoyu cari olarak satmıyor. Peşin satıyor. Ben de başka marka pano kullanmaya başladım. Özellikle Rittal panoyu tercih ediyorum.

Hasan arkadaşın da dediği gibi rittal pano hem daha kaliteli hem de birçok üründe daha ekonomik.

benimke irtibata geçerseniz sizler için uygun pano teklifi verebilirim rittal ve tempa çok kaliteli fakat ikiside kendisini yenilemiyor tempadan formlu pano alamassınız çünkü form nedir bilmiyorlar rittalde de ise bütün şat mlazeme ürünlerin montajını yapmak ile ilgili sıkıntılar var pano ihtiyacınız olursa benimle irtibata geçiniz lütfen 0507 783 16 32

yerli malı varken alaman veya başka memleket malına ne gerek var yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı değilmi...

ben de malzeme alımı konusunda milliyetçi davranmaya özen gösteriyorum fakat şartnamelerde otomasyon panosu yaptığımız firmalar bizden tempa pano kullanmamızı isterse yapabileceğimiz bişey kalmıyor.

tam 10 yıldır tempa pano kullanıyorum. panonun sac kalınlığından duvar askı aparatlarına kadar herşey çok kaliteli. bazı uygulamalarımda 40cm derinliğindeki panoyu duvardan 15-20 cm açmak zorunda kaldım ama panoları 1mm bile esnemiyor. yapanlara çalışanlara helal olsun aldıkarı para.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri