Televizyondan görüntü silmek mümkün mü

neden siliyorsunuz ki zaten harddisk dolduğunda en eski verinin üzerine tekrardan yazıyor
Tesettürlü arkadaşlar havuza girdiler sonra fark ettiler kamerayı bende söyledim siliniyor diye ama Hırsız falan girerse incelenir diye rahatsız oldular gerçi 3 kamera 1 tb 15 gün sürmeden siliniyor.şimdilik silemedim nerdeyse 15 günde oldu

Tesettürlü arkadaşlar havuza girdiler sonra fark ettiler kamerayı bende söyledim siliniyor diye ama Hırsız falan girerse incelenir diye rahatsız oldular gerçi 3 kamera 1 tb 15 gün sürmeden siliniyor.şimdilik silemedim nerdeyse 15 günde oldu
Hdd icinde kayit dosyalari harincinde chazin prg dosyalarida var ise sildiginizde tekrar kurulum gerektirir madem 15 gunde otomatik siliyor hic kurcalamayin derim

Hdd icinde kayit dosyalari harincinde chazin prg dosyalarida var ise sildiginizde tekrar kurulum gerektirir madem 15 gunde otomatik siliyor hic kurcalamayin derim
Aynen katılıyorum, eğer bilgisayar tabanlı bir nvr ise belki network üzerinden bir şekilde belki ulaşırsın ama en mantıklısı hiç dokunmamak, yoksa durum daha beter karışır. işi hızlandırmak için nvr arayüzünden otomatik silme ayarlarını değiştirmek mümkün. Ama güvenlik amaçlı yapılan bir kayda müdahalenin sonucunda çok daha fazla sıkıntı çıkması ihtimal dahilinde.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri