Telefonla Açıp Kapama yapma

tarık26

Üye
Telefonla bahçedeki santırafişi açıp kapamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kendınmı yapacaksın hazırmı istiyorsun yapacaksanda yardımcı olurum hazır ıstersende :) imzadaki siteden beğen hazır ıstersen yapacaksan yardımcı olurum

kendim yapmak istiyorum yapabilirmiyim bide ne kadara mal olur.BİDE 220 v kescek kapatcak öle bi devre lazım yardım edersen çok teşekkürler şimdiden

merhaba bahsettığım cihaza dışardan telefon bağlanması gerekır benım yaptığım gsm modullu sadece sim kartı takılıyor devre şeması ıle maalesef iş bıtmıyor pik proğramıda var içinde Tekin Elektronik / Eskisehir bu adreste kullanma klavuzu çeşitli cihaz ve malzeme var

Sayın tekin126 bu devre için sanırım sabit telefon hattı gerekiyor. Bu durumda santüfirizin yanına telefon hattı çekmesi gerekiyor. Bunun gsm ile olan devre şeması yokmu banada lazımda

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sayın tekin126 bu devre için sanırım sabit telefon hattı gerekiyor. Bu durumda santüfirizin yanına telefon hattı çekmesi gerekiyor. Bunun gsm ile olan devre şeması yokmu banada lazımda

Son düzenleme:
merhaba sayın ademozden bahsettığın paradox sp5500 ve gsm modul rölelı ıse bu işi yapar yanlız ekonomik yonu kullanışlılık yonunden bıraz aydınlatırmısınız doğrusu merak ettım nette aradım fiyat olarakta bılgı bulamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri