Tedaş proje onayı

arkadaşlar merhaba

Tedaş da proje onaylayabilecek mühendisin kaç yıl tecrübesi olması gerekiyor. yazılı olduğu bi yönetmelik felan var mı ?

Saygılarımla

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar merhaba

Tedaş da proje onaylayabilecek mühendisin kaç yıl tecrübesi olması gerekiyor. yazılı olduğu bi yönetmelik felan var mı ?

Saygılarımla
Benim bildiğim kadarıyla departman olarak tedaş kendi yönetim içerisinde. Seçiliyor. Tecrübe yada yıl olarak çalışma araniyormu bilmiyorum.....

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Evet proje onayı için yetki vereceği mühendisi Xedaş kendisi belirliyor.

Evet proje onayı için yetki vereceği mühendisi Xedaş kendisi belirliyor :)

bi yerden yırtar mıyım ki diye düşündüm ama olmaz diyorsunuz:) teşekkürler

Severek,isteyerek iş yapmayan,başarılı olamaz ! Yol yakınken ! dönmekte yarar var.

Projeye imza atmak istemiyor olmanın sebebi yeterli tecrübe olmamasından kaynaklı ise, size o görevi verenler bunu biliyor olmalı ve sizde
belli bir süre inceleyip ,gerekirse forumdan yardım isteyerek veya daha tecrübeli olanlardan bilgi alıp sonra kendi değerlendirmelerinizden sonra imza atarsınız..
"yok kardeşim biz seni seçtik ,gelen projeye gözü kapalı imzayı bas" deniyorsa orada bir yanlışlık var demektir ama böyle bir durum olduğunu zannetmem..olmaz yani böyle proje işlerinde ,neyse o.. olurmu ki..
sorun nedir , anlamadım..

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri