Switch amper karmaşası

Aklıma geldi fakat içerde kalan kısmı sürücüye değebilir. Emin olmak için 3 fazlı olanın ölçülerini bilsem.

Aklıma geldi fakat içerde kalan kısmı sürücüye değebilir. Emin olmak için 3 fazlı olanın ölçülerini bilsem.

Yerinde bakman en doğrusu, ben alırken hep 3 fazlısını aldım, bozulursa yandaki kontağı kullanırız diye boydan yana sıkıntı yaşamadık, ama 1,5-2 cm' den fazla fark olacağını pek sanmıyorum. (Sizin baktığınız akım değeri için)

Böyle bir isteğin olduğunu baştan neden söylemedin?son resmi ve linki yeni gördüm o olur.
Yok abicim bu yeni. Canım sıkılıyor. Kendime iş çıkartıyorum. Senin sistemi az önce kurdum. Mükemmel çalışıyor.

ac de yada dc de çekilen akım aynı olur fark olmaz voltaj ayı olduktan sonra fark olacağını sanmam.

1mm2 kesitte taşınabilecek ac ile aynı kesitteki dc bir aynı olmuyor.

1mm2 kesitte taşınabilecek ac ile aynı kesitteki dc bir aynı olmuyor.
o voltaj ile alakalı 12v 100watt lamba 220v 100watt olunca farklı ama volt,watt aynı olunca ac,dc de fark yok ac de dc dc de aynı akımı çeker ...

rölenin kapasitesini geçen akımda kontakları yapışıyor benden güzel kaynak yapıyor denebilir dc motor kontrol kartlarında ki rölelerde olurdu şirketin işinde...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri