Subwoofer boardi nedir?

@hakan1846 Hakan Usta bi fikrini söylesin ben ona kefilim.

Beni mahçup ediyorsun Bülent hocam,teşekkür ederim,ne yapabilirim,nasıl yardımcı olabilirim.

Beni mahçup ediyorsun Bülent hocam,teşekkür ederim,ne yapabilirim,nasıl yardımcı olabilirim.

Sayın @hakan1846, Bülentbey benim bir sorunum için sizden yardım istedi.
Sorunumu kısaca özetlemek gerekirse .Benim bir adet Denon 1612 avr cihazım var. Uydu alıcısının bağlı oldugu HDMI port evin çok yakınında çakan bir şimşekten sonra çalışmaz oldu. Diğer Hdmi portlarında sorun yok. Başka bir porttan cihazı kullanıyorum. Bunun için nasıl bir çözüm bulabiliriz.

Hakan Ustam tamiri konusunda yardımınızı isteyecektim siz kabul eder misiniz foto isteyerek bir tanı konulabilirse olmadı tarafınıza kargo suretiyle veya yine sizin gibi işinin ehi bu cihazları tamir edebilecek birilerine yönlendirebilirsiniz diye düşündüm.

Hakan Ustam tamiri konusunda yardımınızı isteyecektim siz kabul eder misiniz foto isteyerek bir tanı konulabilirse olmadı tarafınıza kargo suretiyle veya yine sizin gibi işinin ehi bu cihazları tamir edebilecek birilerine yönlendirebilirsiniz diye düşündüm.

İmkanım olsa seve seve yardımcı olmaya çalışırım,ancak işyerim bunu yapmaya müsayit değil, daha önce birlikte çalışmış olduğum ve ustam sayılan kişileri tavsiye edebilirim.iş yeri istanbul anadolu yakası Göztepe dedir.
Acaroz arkadaşımız için de uygun ise özelden adresini yazayım.Gönül rahatlığı içinde cihazını teslim edebilir.Selamlar saygılar.

Sayın @hakan1846, Bülentbey benim bir sorunum için sizden yardım istedi.
Sorunumu kısaca özetlemek gerekirse .Benim bir adet Denon 1612 avr cihazım var. Uydu alıcısının bağlı oldugu HDMI port evin çok yakınında çakan bir şimşekten sonra çalışmaz oldu. Diğer Hdmi portlarında sorun yok. Başka bir porttan cihazı kullanıyorum. Bunun için nasıl bir çözüm bulabiliriz.

Arızanın sebebi ve arızalı port belli olduğuna göre, iş ustasını bulmaya kalmış.yanlış ellerde hurdaya bile çıkabilir.Ben de olsam çok titiz ve seçici davranırdım.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri