Subwoofer boardi nedir?

Kicali

Üye
Merhaba arkadaşlar daha önce konusunu açmiş olduğum powersupply ürünü ile alakali yardimlariniz için teßekkür ederim.

Şimdi ise ne olduğunu bilmediğim almam gereken bir board var.

Ne olduğuyla alakali yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkur ederim.

Parça powersupply e bağlanan bir board nereden alabilirim.? Ya da ne diye geçmektedir ve tamir edilebilirmi?

Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 20160212_204516.jpg
    5.1 MB · Görüntüleme: 32
Marka modeli yazarak amphi kelimesi ekle dene.

Marka model yazsamda cikmiyor. Uzerinde bir kac numara var fakat onlardanda birsey cikmiyor.

Cihazin markasi modeli Kef HTB2

O zaman kart arkasında entegre var mı, üzerindeki entegreler aynı mı kodundan arat fiyat çıkart maliyete göre hepsini değiştir veya bir tamirciyle onarım için pazarlık yap. Sorunun bundan olduğu kesin mi besleme devresini aldın mı onardın mı?

Sayın @Kicali öncelikle geçmiş olsun. Güzel bir ürün arıza yapmış. Biraz araştırınca sizin bu sub wooferın HİGH-END ürünler arasında yer aldığını gördüm.
Böyle bir ürünün kartını bulmanın pek mümkün olmadığını düşünüyorum. Bu sonuca, ürünü arıza yapan kişilerin forumlardan ikinci el arayışlarından yada direk KEF ile temasa geçerek çözüm bulmalarından ulaştım.
Ben şahsen 3 seçenek görüyorum.
1. Aynı cihazdan ikinci el bulup almak
2. Onarım için kartı KEF' e yollamak
En makulu ise son seçenek :)
3. Forumda elektroniğe çok hakim arkadaşlar var, eğer onlardan biri yol gösterirse kartı burada onartmanız mümkün olabilir.
Tekrar geçmiş olsun. Saygılarımla

Dostum merhaba ilgin ve yardimin için çok teşekkur ederim.

Evet söylediginiz gibi ürünün parçalarini bulmakta çok zorlaniyorum daha once power supply sikintisi yasamistim simdi ise bu cikti basima, kule dibinde bir elektronikçi yapabileceğini söyledi.

Kisa zamanda kendisine ulaştircağim. Umarim tamir çözüm olur.
Aksi halde parçayi bulmaya çalisacagim.

Saygilarimla.

Merhaba, rica ederim. Pek bir faydam olmadı gerçi. Kule dibinde hifi vs sistemlerle uğraşanlar var iyi bir ustaya denk gelirseniz yaptırabilmeniz olası.
Benimde AVR alıcının uydu alıcısının bağlı oldugu HDMI port evin çok yakınında çakan bir şimşek ile bozuldu. Sadece servis yapabilir dediler. Servis için İngiltere genel merkeze arızayı bildirirsem onlar bana servisi yönlendireceklermiş. Ürün biraz enteresan olunca arıza durumunda tamir de sıkıntı oluyor.
Umarım siz çözersiniz. Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri