Su Sebili Sorunu

Ne yazıkki tek sorunumuz empati yapamamak.. Ahh aslında çok basit sadece 1 dk nızı alır empati yapmak.. O zaman at yenisini al diyebilecekmisiniz bakalım...

Ne yazıkki tek sorunumuz empati yapamamak.. Ahh aslında çok basit sadece 1 dk nızı alır empati yapmak.. O zaman at yenisini al diyebilecekmisiniz bakalım...
ah dostum ahh....
zamanında bakanın biri millieğitim bakanıydı galiba tüm okulları kapatın demişti ya hikayeyi bilirsin...ben bakan olsam toplarım bu modelleri ver elini amanos dağları beşparnak dağları 25 günde mum şerfsizim mumm alayı...

suyu ısıtmayan sebiller için emniyet termostadını resetleyebilirsiniz. susuz çalıştırmadan dolayı aşırı sıcaklık termostatları atıyor. bunun için 30 cm uzunluğunda bir şişe ihtiyacınız var. sebilin arkasını çevirin. siyah tel ızgaraların içine baktığınız zaman sıcak su tankını göreceksiniz. bu tankın üzerinde 3 adet siyah 5 kuruş büyüklüğünde siyah üzerine 2 şer kabloların bağlandığı termostatlar var. birisinin tam ortasında kırmızı reset düğmesi vardır. şişin ucu ile bu düğmelere basın ısıtmaya devam eder.

acaba ısıtmayan sebil için termostat sıfırlamayı sebil çalışırken mi yapmalıyız yoksa elektrik olmasada sıfırlma yapılırmı. ben fişten çıkarıp denedim hala ısıtmıyor.

2 tane termostat var . resetli olanın ortasında resimdeki gibi reset düğmesi mevcut. elektrik olup olmaması muhim değil. ısıtmıyor ise ısıtma anahtarının ve rezistansın ölçülmeniz gerekli

merhabalar benim Arçelik 1047 marka model su sebilim var. Lakin musluklarından su akmıyor.
Normal bir şekilde çalışıyor ısıtıyor,soğutuyor. Lakin su Akmıyor ne yapabilirim servisi aramak dışında.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

merhabalar benim Arçelik 1047 marka model su sebilim var. Lakin musluklarından su akmıyor.
Normal bir şekilde çalışıyor ısıtıyor,soğutuyor. Lakin su Akmıyor ne yapabilirim servisi aramak dışında.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Atık su borusu tıkandığı zaman bu problemleri yapar.
Atık su borusunu giderden çıkarıp bir kovaya tutup bir de böyle çalıştırmayı deneyin.

Atık su borusu tıkandığı zaman bu problemleri yapar.
Atık su borusunu giderden çıkarıp bir kovaya tutup bir de böyle çalıştırmayı deneyin.
ÇOK ÖZÜR DİLERİM PROBLEMİ TAM BULMADAN YAZMIŞDIM PROBLEM SU TANKINDA BUZ OLMASIYMIŞ SU TANKINA SICAK SU DÖKÜP BUZU ERİTTİM FAKAT YİNE TEKRAR ETMESİNDEN ENDİŞELİYİM TERMOSTAT ATMIYOR SANIRIM ŞU AN SORUN YOK GİBİ HAFTA SONU BÜRO KAPALI İDİ ODA BUZ YAPMIŞ ÇÖZÜM NE OLABİLİR .YİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YANITLADIĞINIZ İÇİN

Dikkatlice takip ediniz. Kullanım olmadığı süreçte otomatik yapması lazım. Buz yaptıysa sizinde söylediğiniz gibi termostat yapmıyor demektir. Arkada küçük bir delikten termostat ayarı yapılır. Mümkünse akşam çalışır bırakın sabah geldiğinizde otomatik yapmamışsa arızalıdır. Bir tornavida vasıtası ile sabah termostatı ayar yapmaya çalışın hiç durmuyorsa yenisi ile değiştirin.

te
Dikkatlice takip ediniz. Kullanım olmadığı süreçte otomatik yapması lazım. Buz yaptıysa sizinde söylediğiniz gibi termostat yapmıyor demektir. Arkada küçük bir delikten termostat ayarı yapılır. Mümkünse akşam çalışır bırakın sabah geldiğinizde otomatik yapmamışsa arızalıdır. Bir tornavida vasıtası ile sabah termostatı ayar yapmaya çalışın hiç durmuyorsa yenisi ile değiştirin.[/QUO
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DENEYECEĞİM

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri