Su Kesici Sensör

CENK45

Üye
Okul inşaatının kız ve erkek tuvaletlerinde kullanmak üzere hareketsiz ortam olduğu zaman çeşme ve su sisteminin otomatik olarak kesen su kesici sensör nerden bulabilirim? Arkadaşlar Yardımcı olursanız sevinirim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Şu genellikle AVM'lerde bulunan eli uzatınca su akmaya başlayan musluklardan mı bahsediyorsunuz?

oyle bişey yok ama yaptırabılırsın hemde çok kolay kesmek ıstedığın su borusuna bir selenoit valf taktıracaksın valfin bobınını pir sensor örnek suyun kullanıldığı lavabo tuvalet gıbı yere pir sensor (hareket algılayıcı )sensor taktır sorunun çozulsun bırçok elektrikçi bu işi yapar elektrik becerın varsa sende yaparsın

oyle bişey yok ama yaptırabılırsın hemde çok kolay kesmek ıstedığın su borusuna bir selenoit valf taktıracaksın valfin bobınını pir sensor örnek suyun kullanıldığı lavabo tuvalet gıbı yere pir sensor (hareket algılayıcı )sensor taktır sorunun çozulsun bırçok elektrikçi bu işi yapar elektrik becerın varsa sende yaparsın
Maalesef PIR sensörün algılama mesafesi uzun 6-12m bu işe uygun olmaz benim bildiğin bu sensörlerde ir alıcı-verici kullanılıyor. Otel AVM demir başları satan yerlerde bulunur.

sayın by lent :)konuyu benmı yanlış anladım sizmi benım anladığım tuvaletın tum muslukların suyunu kesecek bır sistem siz sanırım sadece musluk suyunu kesecek oyleyse dedığınız doğru vede mantıklı benım anladığıma ir sensor olmaz dıye duşunuyorum zaten talep edılende ortamda hareket olmadığı zaman suyu kesecek bır sistemden bahsedılıyor
Maalesef PIR sensörün algılama mesafesi uzun 6-12m bu işe uygun olmaz benim bildiğin bu sensörlerde ir alıcı-verici kullanılıyor. Otel AVM demir başları satan yerlerde bulunur.

Sanırım ben yanlış anladım ben pisuvar tarzı düşündüm/anladım işiniz bitince arkanızdan su akıtan cins diye. Ayrıca özür diliyorum :)

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri