su doldurma musluğu parçası yardım, vaillant turbotec pro

hearthief

Paylaşımcı üye
Arkadaşlar bizimkiler doldurma musluğunu sökmüş şimdi musluk kafası serbest dönüyor, bakınca anlaşılıyor içersinde bir parça varmış ve kaybolmuş, elinde olan arkadaşlar bu parçanın resmini atarsa çok sevinirim, ona göre birşey ayarlamayı yerine takmayı düşünüyorum, şimdiden teşekkürler.

nW3MyV.jpg

pr_01_3029.jpg

imagesfr45.jpg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba

Sizdeki parçanın orj ( musluk kafası ) fotoğrafını her yönlü yayınlayın .

Kolay Gelsin .

Son düzenleme:
sizin gösterdiğiniz musluk kafası değil, konuya eklediğim başlık ile aynı, resimde farkediliyor, ondada göbekte vida etrafında boydan boya yarık var, takıldığı yer ile birbirlerini tamamlıyorlar ve araya bir parça giriyor, işte o parça kayıp ve musluk çevirme yapmadığından bir işe yaramıyor, internetten zaten bakınca vaillantın en büyük arızası bu musluk kafasıymış galiba yalama oluyormuş her zaman, sıradışı bir çevirme sistemi çok şikayet var :(

mkWEb1.jpg

emeklerin için teşekkür ederim, sen bunları gösterince farkettim başlık bu içinde plastik dişler var

bendekine dikkatli bakınca içindeki çevirme tırnaklarının kırık olduğunu farkettim, yani başka parça yokmuş, içinde plastik tırnak varmış yarığa geçip çevirme yapıyormuş önceden
bir milimlik plastik çıkıntı bozulur tabi :/
vaillantın dandik musluk kafası benimde elimde patladı offfffff

ne yapıcam şimdi :(

0020010292-800x600-1.jpg

Merhaba

Sorun çözüldüğüne sevindim .

Kolay Gelsin Sağlıcakla Kalın .

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849