Staj Defteri Nasıl Hazırlanır | Örnek Staj Defteri

yawuz

Üye
tedaşta staj yapmaktayım.
malesef defteri hazırlayacak pek vaktim olmadı. şimdiye kadarda hiç örnek görmedim en azından örnek olması açısından mühendislikle ilgili bi staj defterinin 3-4 sayfasını gönderirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Tedaşta ne örendiysen onu yaz. Kolay gelsin

kardeş tedaş staj raporu var elimde bana ulaşırsan yollarım...geçen sene tedaşta staj yapmıştım..

---
buyur kardeş link burda..umarım işine yarar...

Teiaş Staj Raporu.rar
https://yadi.sk/d/Y0MEcJifgudTH

Ekli dosyalar

• Elektrik Elektronik mühendisliği staj defteri.rar
    318.2 KB · Görüntüleme: 181
  • elektrik müh 18 günlük staj raporu - Öztürk mühendislik.rar
    355.6 KB · Görüntüleme: 140
  • Elektrik Mühendisliği Staj Defteri.rar
    909.4 KB · Görüntüleme: 153
  • Elektrik Mühendisliği Trafo Staj Defteri.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 120
  • Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Tedaş Staj Defteri.rar
    7.7 MB · Görüntüleme: 164
  • Teiaş Staj Defteri.rar
    4 MB · Görüntüleme: 146
Arkadaşlar bana arcelik bulasık fabrıkasında yapılmıs staj defterı lazım google da olan hocanında elınde var yemedi diyebilirim :D bana gonderebılırsenız cok sevınırım

iklimlendirme bölümü ile ilgili staj defteri lazım mümkünse yardımcı olabilr misiniz.

slm arkadaşlar ya ben linkten dosya kaydı yapamıyorum mümkünse dosya formatını değiştirip bana ulaştırabilirmisiniz..çok acil...yardım ederseniz sevinirm..

Arkadaşlar bana acilen diplama örneği lazım hemen gönderebilirseniz sevinirim :) Geri kalan düzenlemeyi sanırım kendim yapabilirim

fabrikada staj yapmaktayım otomasyon bölmü öğrencisiyim otomasyon ile alakalı bi şey yapmadım yardımcı olursanız sevinirimm

Arkadaşlar kendinizi staj defteri için bu kadar kasmanıza gerek yok emin olunki hocalarımız bu defterleri okumak için bizim gibi kasmıyolar kendileriniiii. Ayrıca saat saat yapmanızı yazmanıza gerek yok. Hergüne bir uygulama veya yaptığın işi yaz yeterli olur. Yazım kurallarına ve çizdiğin elektriksel şemalara dikkat et kafi olacaktır.

evet arkadaslar bende endustriyel elektronik ögrencisiyim fabrikadayım 15 sayfa kadar yazdım ama ginede yeterli bilgi bulamadım tamamlamam lazım ,elinde konu olanlar paylasırlarsa seviniriz...
simdiden tesekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri