Sonsuz enerji - manyetik enerji - manyetik motor HİLELERİ kanmayın ve izleyin okuyun

serkan_48

Üye dümdüz üye
Bakıyorum son günlerde bu konu ile ilgili çok fazla konu açılmaya ve çok fazla meraklı kişiler paylaşım yapmaya başladı. Şahsen internette bu kadar video dolaşmasının mantığını anlamıyorum. Gerçek olmayan bir durumun ne faydası var onuda bilmiyorum. Reyting mi alıyorlar ne anlamıyorum.

Aşağıdaki videoları bir çok arkadaşımız izlemiş incelemiştir. Altındaki videolarda ise işin hilesini açıklıyor. Dikkatli baksanız bile hileyi göremiyorsunuz.

Lütfen böyle videolara kanmayın inanmayın.

İşte birinci bedava enerji videomuz ve altında hilesini anlatan ikinci videomuz. Bu konu altında bu tür videoların gördüğüm hilelerini ekleyeceğim.

Bu ikinci videomuzda işin hilesini anlatıyor. İnce kıl kadar kablolara dikkat ediniz.

Bu videoda da kasa fanı ile yapılmış mıknatıs kullanılarak yapılan free enerji motor örneği ve yine videonun içinde nasıl yapıldığını anlatan hile var. 1 adet lityum pil ve reed röle kullanılmış.

İTİBAR ETMEYİN

Size inanmak istediklerinizi gösteriyorlar. Buna umut ticareti denir. Bunuda izleyin. Videoyu yapan çok akıllı biri bu aklını bu tür işlere değilde daha iyi işlere yorsaymış daha faydalı olabilirmiş.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri