Solidcam'den G-Code Çıkarma ( Mach3 için )

cevapların için çok teşekkür ederim doremifa

arkadaşlar solitcam 2016 da cam yapıyorum mach3 postunü yükledim fakat makina seçiminde mahc3 seçtiğimde hata veriyor g kodu çıkarmıyorum öneriniz varmı acaba

Post sorunlu değil hergün kullaniyorum. Solidcam kullanmayı bilmiyorsanız biraz youtube videolarını inceleyin

Devır çok fazla; Tezgah İD dosyasını kontrol edin.

Devir tezgah ID tanımlanan maks.devirden büyük

işin kaydedilmesi hataya uğradı similasyon ve g kodu çıkartma yapılamaz

bu şekilde hata veriyor öneriniz nedir ne yapabilirim

Önerim yine aynı şekilde Solidcam kullanmayı biraz daha çözmeniz gerekiyor. Verilen hataların postla alakasi yok.. hataları dikkate alarak düzeltmeleri yapınız.

solidcam de makinanızı tanımlaya biliyorsunuz ayriyetten tanımlı makinalarda var kullandığınız tanımlı makinanın bilgilerini düzelterek bu sorunları aşabilirsiniz ancak birimlerede dikkat edin

cam yaparken makine seciminde mach3 değilde farklı bir makine seçtiğimde yukarıda yazdığım hataları vermiyor bende şuan camleri osekilde yapıyor enson makine seçimini mach3 olarak degistiriyorum biraz daha zahmetli oluyor ama ne yapıyım şuan için başka bir yol bulamadim

Arkadaşlar solidcam için 5 axis post processor duyan bilen var mı? fusion 360 için yapmışlar solidcam için bulan olursa makinayı 5 eksene çeviricem.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri