Soketli Lamba

anfield

Üye
İyi günler herkese. General Elektrik marka longlast biax d/e 26 w g24q-3 tipi ve bu tipteki lambalar hakkında bilgi almak istiyorum. Nette bulamadım. Çalışma gerilimi bağlantı şeması vs hakkında.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Link açyor, ilave olarak özel duyu var elektronik balast ile bağlamanızı öneririm. Floresanı bozuk cfl lambamı bu tipe dönüştürmüştüm.

Teşekürler verdiğiniz bilgiler için. Peki elektronik balast haricinde kullanılabilir mi. İki adet 4 pinli için 400 V olan bi balast kullanmıştım. Balast ile öneririm demişsiniz Balastsız bağlantısı varmı. Dört pinli için tasarruflu lambanın devresiyle çalıştığını duymuştum. İlk fırsatta deneyeceğim ama fırsatım olmadı. Bu şekilde bağlantısı varmı.

Teşekürler verdiğiniz bilgiler için. Peki elektronik balast haricinde kullanılabilir mi. İki adet 4 pinli için 400 V olan bi balast kullanmıştım. Balast ile öneririm demişsiniz Balastsız bağlantısı varmı. Dört pinli için tasarruflu lambanın devresiyle çalıştığını duymuştum. İlk fırsatta deneyeceğim ama fırsatım olmadı. Bu şekilde bağlantısı varmı.
Bunu okuyun https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/benden-bir-kaç-katkı.86362/#post-528154

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri