soğutma

arkadaşlar soğutma grubu hazırlıyorum ama kılcal mesafesini ayarlayamadım kılcalı uzatırsakmı yoksa kısaltarakmı soğutmayı ayarlayabiliriz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kılcal rast gele belirlenmez kullanacağın motora oda derecesine vs vs vs baglı

arkadaşlar bunun hesabı nasıl yapılıyor bilen arkadaşlar yazarsa bizde öğreniriz

Kılcal boyu pek önemli değil, kılcal bir nevi sibop vazifesi görür sıkışmış olan gazın geniş olan kısma püskürmesini sağlar. O yüzden boşuna hiç kafa yorma sistemini yap sorunsuz çalışır.

bana yardım edermisiniz;elimde hıcon marka salon tipi klima var.ama elektronik kart bağlantıları sökülmüş bağlantıları nasıl yapacağım.(sadece dış üniteden gelenler)

öncelikle iç ünitede 1 2 3 4 5
klemenslerine hangi kabloları bağladıysan aynı renkleri dıştakinede bağla
R S T N uçlarınada besleme kablosunu bağla çalışır

BENİM PROBLEMİM ELERTRONİK KARTTAKİ BAĞLANTILAR

BENİM PROBLEMİM ELERTRONİK KARTTAKİ BAĞLANTILAR

kartın üzerindeki soketler den bahsediyorsanız genelde soket ler farklı üretilmişlerdir ki yanlış takılmasın
mesela biri 6 pinli ise biri 7 pinlidir
aynı pinli olanlara ise renk konulmuştur soket de de pin girişide aynı renk olmalıdır
eger siz kartın üzrindeki l ve n uçlarına 1234 nolu giriş uçlarınından hangisini takacam diyorsanız 380v çalışan klimalarda RST UÇLARI 380 NİN CANLI UCLARI,
N UCUDA NOTR UCUNU TEMSİL EDER bunlardan n ucu n ye L ucunada canlı uclardan birini takmanız yeterlidir..
siz en iyisi kartın resmini yükleyin onun üzerinden yardım edellim
saygılar
hakan

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri