Sizce En Akıllı Röle Hangisidir...?

Zelio akıllı röleyi 2004 yılından beri problemsiz kullanıyorum .Gemo akıllı rölelerde gayet iyi.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba eray bey

Projeniz konusun da inşallah güzel olumlu verim alırsınız.Bayram sonraşı yoğunluk söz konusu oldu bizdede.1 2 hafta ya kadar kismetse inşallah firmaniza ziyaret etme talebim olucak gibi. Siz ist da mı izmirde misiniz

Merhaba eray bey

Projeniz konusun da inşallah güzel olumlu verim alırsınız.Bayram sonraşı yoğunluk söz konusu oldu bizdede.1 2 hafta ya kadar kismetse inşallah firmaniza ziyaret etme talebim olucak gibi. Siz ist da mı izmirde misiniz
Merhaba Ercan bey ben Güralp vincin İzmir merkez fabrikasında elektrik departmanında görevliyim. İstanbul, Ankara ve Konya da bölge müdürlüklerimiz mevcut. Firmamızı ziyaretinizde umarım fabrikada olurum standart imalatımızın dışında olan vinç otomasyon işlerimiz şu anda biraz yoğun olduğu için fabrikada olamayabilirim. Önümüzdeki hafta sonu fabrikada olmayacağım lakin sizin gelmeyi planladığınız haftalarda fabrikada olabilirim diye düşünüyorum. Ziyaret talebinizle ilgili Elektrik mühendisimiz Nazım KANDEMİR ile temasa geçebilir yada benim kanalım ile temas kurabilirsiniz.
İşlerinizde başarılar kolay gelsin.

İyi hafta sonları diliyorum Eray Bey.Duyarlılığınız için teşekkür ederim.Randevu ayarlamaya çalışacağım Nazım bey den. Eğer ki alırsam sizinlede tanışmayı isterim.İşiniz gereği şehir dışında olmassaniz izmir de umarım görüşürüz diye tahmin ediyorum.
Saygılarımla...

Görüşmek dileği ile Ercan bey bende şuanda Bandırmaya bir otomasyon işi için gidiyorum yoldayım salı günü falan dönücem fabrikaya iyi çalışmalar dilerim

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri