Sizce bunu takan ne iş yapıyor olabilir

bu klimayı asan arkadaş bence

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
gecen ankara kızılayda bir klima arızasından çıktığım da karşı apartmandaki klima dikkatimi çekti...
klimayı oraya kuran dahi klimacı arkadaşımı herkesin huzurunda yanaklarından öpüyor asıl mesleğine geri dönmesi için aramızda yardım kampanyası açmayı öneriyorum...:cool::cool::cool:
bence fanı arızalı oldugu ıcın farklı bı fan takmıslardır soguk hava deposu fanı gıbı mesela :) fan ters ufluyordur onun ıcın ters koymuslardır :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
SN demiray teknik ben klimacı değilim oyüzden anlayamadım kusura bakma hata nerede var açıklayabilirmisin bana bakır boru döşeme hatası gibi geldi.

SN demiray teknik ben klimacı değilim oyüzden anlayamadım kusura bakma hata nerede var açıklayabilirmisin bana bakır boru döşeme hatası gibi geldi.
dostum hatalı montaj olan alt taraftaki değil üst taraftakinde...:cool:

valla gece gece koptum, resimleri yükleyen elleriniz dert görmesin neşem yerine geldi yaahu :D bu 'klimacı' ustaları da tebrik ediyorum :mad::mad::mad:

nasıl bir mantık kullandığını merak ediyorum :)
dostum düz mantık çapraz mantık. adı ne ise artık insan kendini bilir değilmi??? dizinin birinde baba oğluna diyorduya olmamış bu çoçukk diye... bende kendim için diyorum olmadım daha....
:cool:

çok şekilcisiniz arkadaşlar. ilk resimdeki klimanın tabeladan dolayı borusu yetişmemiş ve ters takmış. hava sirkulasyonuna engel bi durum yoksa ters takılabilir ve klima normal çalışıri diğer bi resimde olduğu gibi duvara yan tarafı yastanarak da takılabilir bi mahsuru yok. dış ünitenin mantığı havayı bir taraftan alıp diğer taraftan çıkarmaktır hepsi bu. ha görünüşte komik ama komik olması işlevsel olmayacağı manasına gelmez. not: klimayı takan ben değilim. o şehirde bile yaşamıyorum :)

çok şekilcisiniz arkadaşlar. ilk resimdeki klimanın tabeladan dolayı borusu yetişmemiş ve ters takmış. hava sirkulasyonuna engel bi durum yoksa ters takılabilir ve klima normal çalışıri diğer bi resimde olduğu gibi duvara yan tarafı yastanarak da takılabilir bi mahsuru yok. dış ünitenin mantığı havayı bir taraftan alıp diğer taraftan çıkarmaktır hepsi bu. ha görünüşte komik ama komik olması işlevsel olmayacağı manasına gelmez. not: klimayı takan ben değilim. o şehirde bile yaşamıyorum :)
dostum bu mantıkla yola çıkarsak sen araba kullanırken de amuda kalkarak araba kullanıyorsun dur:D

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri